هرچند تعدادزیاد غایبان و محرومان تیم ملی کار را برای کی روش مشکل می کند اما به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی بازیکنان شایسته ای برای پر کردن جای خالی غایبان دارد. بازیکنان جوانی که این فرصت را پیدا خواهند کرد که در مسابقات مقدماتی جام جهانی خودنمایی کنند.

به گزارش تبریزمن، هرچند تعداد زیاد غایبان و محرومان تیم ملی کار را برای کی روش مشکل می کند اما به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی بازیکنان شایسته ای برای پر کردن جای خالی غایبان دارد. بازیکنان جوانی که این فرصت را پیدا خواهند کرد که در مسابقات مقدماتی جام جهانی خودنمایی کنند.

ترکمنستان

آرایش ایران در این بازی ساده تر به دست می آید هم برای کی روش و هم برای ما.کی روش در این بازی دروازه بان مدافع و هافبک اش را که موفق به اخذ ویزا نشده اند در اختیار دارد. البته کی روش می توانست آندو را هم داشته باشد اما کاپیتان برای رسیدن به بازی گوام و گرفتن ویزا به قطر رفته و به بازی نمی رسد. با این توصیف به نظر می رسد در بازی امروز ساعت ۱۵ ترکیب تیم کی روش چنین باشد.

ترکیب اصلی کی روش مقابل ترکمنستان و گوام(+شماتیک)

گوام

اگر آندو به بازی برسد که در میانه زمین به جای کامیابی نیا بازی خواهد کرد اما اگر او نتواند مشکل را حل کند. ترکیب چیزی شبیه به حالت زیر می شود. البته که چالش اصلی درون دروازه است. سوشا و بیرانوند هر دو در این پست بازی کرده اند اما چندی قبل یک درگیری لفظی کوچک داشتند که ممکن است سبب شود اخباری اولین بازی ملی اش را انجام دهد.

ترکیب اصلی کی روش مقابل ترکمنستان و گوام(+شماتیک)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :