به گزارش تبریزمن، تراکتوری ها روز جمعه در استادیوم یادگار امام در دیداری حساس به مصاف رقیب همشهری گسترش فولاد خواهند رفت تا در هفته دوم رقابت ها پس از نمایشی نه چندان مناسب مقابل نفت تهران، در بازی شهرآورد اولین سه امتیاز خود در لیگ جدید را دشت کند. در ادامه نگاهی داریم به ترکیب احتمالی سرخپوشان آذربایجان در رقابت با گسترش با توجه به مصدومان و تغییرات احتمالی در تیم:

[ دروازه بان: محمدرضا اخباری ]

دروازبان جوان و با انگیزه تراکتورسازان با وجود رقیبی جدی به نام مهرداد طهماسبی در هفته اول مقابل نفت تهران به عنوان سنگربان فیکس در درون دروازه قرار گرفت و در یکی دو موقعیت توانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و استرس و اضطرابی که فصل گذشته در بین هواداران وجود داشت را تا حدودی بر طرف کرد. به احتمال زیاد کادر فنی در مقابل گسترش فولاد نیز از این دروازبان استفاده کند.

[ مدافع راست: علیرضا حمودی ]

در صورتی که خبر محرومیت به دلیل مشکل مالی با مدیربرنامه هایش را شایعه بدانیم، این بازیکن می تواند در برابر گسترش فولاد اولین بازی خود را برای باشگاه تراکتورسازی انجام دهد. مصدومیت ایرانپوریان کاپیتان تراکتورسازی فرصت خوبی را برای حمودی فراهم کرده تا خود را به کادرفنی تیم اثبات کند.

[ مدافع چپ : آیان رمزی ]

بازیکن اصالتا فیلیپینی تراکتور که این روز ها در تمرینات تیم درخشش فوق العاده ای داشته و همه را تحت تاثیر گذاشته است، به احتمال زیاد پس از نیمکت نشینی برای سعید آقایی در هفته اول خواهد توانست در بازی مقابل گسترش فولاد در ترکیب اصلی حضور پیدا کند.

[ مدافعان میانی : شجاع خلیل زاده و کاردوسو ]

کاردوسوی برزیلی که عملکرد خوبی در بازی اول به نمایش گذاشت مطمئنا در بازی دوم نیز در ترکیب اصلی خواهد بود. به خصوص که خالد شفیعی نیز دچار مصدومیت شده و تنها گزینه باقی مانده با کیفیت، شجاع خلیل زاده می باشد که می تواند زوج خوبی را کاردوسو تشکیل دهد.

[ هافبک های تدافعی : احمد عبدالله زاده و آگوستو ]

سینا عشوری در دیدار مقابل نفت تهران موفق نشد اثر گذاری مطلوبی در بازی داشته، البته کل تیم چندان بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشت اما با وجود احمد عبدالله زاده به نظر می رسد تونی یک بار نیز فرصت بازی را به او بدهد. آگوستو نیز علی رغم اشتباهاتی که داشت پر تلاش ظاهر شده و احتمالا در ترکیب اصلی خواهد بود.

[ هافبک چپ : فرید کریمی ]

با توجه به این موضوع که سامان نریمان جهان به احتمال زیاد در ترکیب اصلی خواهد بود و سروش رفیعی نیز که هم در بازی اول نمایش ضعیفی داشت و هم به خاطر مصدومیت یکی دو جلسه از تمرینات دور بود، به احتمال زیاد بار دیگر فرصت بازی به فرید کریمی خواهد رسید.

[ هافبک راست : سامان نریمان جهان ]

بازیکنان ریز نقش و تکنیکی تراکتورسازی پس از رهایی از مصدومیت توانسته خود را به آمادگی کامل رسیده و مطمئنا اولین دیدار خود را در برابر گسترش فولاد به انجام خواهد رساند.

[ هافبک تهاجمی : بختیار رحمانی ]

دیگر بازیکن سرباز تراکتور که در بازی اول نمایش خوبی نداشت اما مطئمنا با گذشت زمان و انجام تمرینات بیشتر به شرایط خوب خود بازخواهد گشت.

[ مهاجم: حمزه یونس ]

حضور مهرداد بایرامی در بازی هفته اول به دلیل تازه وارد بودن حمزه یونس کمی قابل پیش بینی بود اما این بار مهاجم گران قیمت و اصلی تراکتورسازان به احتمال بسیار زیاد بازی را از دقایق اول آغاز خواهد کرد تا روند گلزنی خود را شروع کرده و برای جمع آوری امتیازات به تراکتورسازی کمک کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :