دو تیم تراکتورسازی و سایپا از ساعت ۱۷ در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیر قلعه نوعی در بازی امروز مقابل شاگردان حسین فرکی، از محمدرضا اخباری به عنوان دروازبان اصلی استفاده کرده است، بازیکنی که این روز ها مرتب به تیم ملی نیز دعوت شده و مطابق انتظار مثل بازی های قبلی سرخوشان در دروازه حضور پیدا خواهد کرد.

در خط دفاع شاهد حضور سعید آقایی و محمد ایرانوریان خواهیم بود که در این فصل با بازی های خوبشان عامل مهم و تاثیرگذاری در روند خوب نتیجه گیری تیم بوده اند. در مرکز دفاع اما شاهد تغییر هستیم و محسن بنگر به جای هادی محمدی در ترکیب اصلی جای دارد.

زوج هادی محمدی و خالد شفیعی که پیش از این عملکرد بسیار خوب و مستحکمی را ارائه داده بودند در این بازی باید تغییر کرده و به جای محمدی محروم، بنگر با تجربه اما نامطمئن در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

در خط میانی شاهد حضور سینا عشوری و مهدی کیانی به صورت هزمان هستیم، این یعنی تلاش قلعه نوعی برای مستحکم کردن کمربند میانی تیم با بازیکنانی که میل کمتری به نفوذ دارند، محمد ابراهیمی و سروش رفیعی نیز مثل همیشه در گوشه ها نقش حیاتی را برای گلزنی و حمله ایفا خواهند کرد.

اما دو یار اصلی هجومی تراکتور در این بازی محمد نوری و فرزاد حاتمی خواهند بود که می توان گفت نسبت به زوج قبلی، یعنی کرار و ادینهو از سرعت و تکنیک کمتر اما قدرت سرزنی و حفظ توپ بیشتری برخوردار خواهند بود. باید دید با این نوع ترکیب و تفکرات کادرفنی سرخپوشان، چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

photo_2016-10-15_16-01-38


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :