به گزارش تبریزمن، دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری تبریز در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر هندبال در اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که به گفته لاهیجانی، سرپرست تیم شهرداری تبریز این تیم تا دو دقیقه مانده به اتمام بازی با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ از تیم میزبان پیش افتاده بود اتفاقاتی عجیب و قابل تامل رخ داده و باشگاه اصفهانی در اقدامی جالب میدان مسابقه را ترک کرده تا بازی نیمه تمام باقی بماند.

ترک میدان و نیمه تمام گذاشتن بازی از سوی تیم اصفهانی در هر صورت نوید برد ۱۰ بر صفر شهرداری را می دهد و طبق گفته لاهیجانی رای کمیته انضباطی به احتمال بسیار فراوان به نفع تیم شهرداری تبریز خواهد بود. حال باید منتظر ماند و دید که آیا کمیته انضباطی نتیجه بازی را چگونه اعلام کرده و چه حکمی صادر خواهد کرد.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم صدرنشین ثامن الحجج سبزوار با پیروزی نزدیک بر تیم نیروی زمینی نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود موفق شد در فاصله ۳ هفته مانده به پایان این رقابت‌ها قهرمانی خود را مسجل کند. تیم شهرداری نیز هم اکنون در جدول رده بندی با بدست آوردن ۱۶ امتیاز در رده پنجم حضور داشته باید روز پنجشنبه پیش رو در تبریز به مصاف تیم صنعت مس کرمان، اصلی ترین تعقیب کننده خود برود.

تیم شهرداری تبریز با انجام و پی گیری منظم تمرینات روزانه خود به دنبال کسب برتری در ۳ بازی باقی مانده خود در رقابت های لیگ برتر می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :