به گزارش تبریزمن، در اولین بازی این هفته و از ساعت ۱۵/۳۰ تیم های مقاومت البرز و منصوری قرچک در سالن هفتم تیر به مصاف هم رفتند.این بازی با برتری دو بر صفر مقاومت همراه بود اما با گذشت زمان منصوری رفته رفته بر جریان بازی مسلط شد و توانست سه گل به مهمان خود بزند.هت تریک محمد طاهری در این بازی او را در صدر جدول گلزنان تنها کرد.در ادامه مقاومت به گل سوم رسید تا بازی با نتیجه تساوی خاتمه یابد.

در تهران تیم تاسیسات دریایی با غلبه بر فرش آرا از بحران خارج شد و به صدر جدول بازگشت.تاسیساتی ها که در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و صدر جدول را از دست داده بودند در غیاب وحید شمسایی عقده گشایی کردند و با هت تریک محمدرضا سنگ سفیدی مهمان نگون بخت خود را با شش گل بدرقه کردند.

در حساس ترین بازی این هفته تیم های مس سونگون و گیتی پسند در تبریز به مصاف هم رفتند.در ابتدای بازی گیتی پسند توسط جاوید به گل رسید اما حسین طیبی کار را به تساوی کشاند. در ادامه بلو برتری را به اردوی مسی ها آورد و این برتری در طول بازی ادامه داشت تا در نهایت مس با پیروزی ۴بر۲ این میدان را ترک کند.در این بازی هم شاهد هت تریک بودیم و این بار حسین طیبی این مهم را رقم زد تا نقش کلیدی را در پیروزی مس در این بازی حساس داشته باشد.

در مشهد و در بازی حساس فردوسی با آذرخش مشهدی ها پس از چندین هفته ناکامی بالاخره طعم پیروزی را چشیدند تا از بحران خداحافظی کنند. شاگردان نعمتی توانستند این بازی حساس پایین جدول را با جشنواره گل به سود خود خاتمه دهند تا به بقا در لیگ امیدوار شوند.

در قم هم تیم های یاسین پیشرو قم و حفاری خوزستان با هم روبرو شدند که در این بازی زیبا و نزدیک تیم یاسین پیشرو موفق به شکست حفاری خوزستان شد تا دوئل مربیان قمی را غیاثی ببرد.

در آخرین بازی این هفته که به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی با تاخیر آغاز شد تیم های دبیری تبریز و میثاق تهران در سالن شهرداری منطقه ۱۱ تهران با هم روبرو شدند.در این دیدار پر افت و خیز بارها میثاق و دبیری از یکدیگری برتری جستند اما در نهایت تن به تساوی دادند.در هفته هت تریک ها مجید حاجی بنده هم سه گل برای میثاق زد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :