به گزارش تبریزمن، دو تیم سایپا و گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته اول مسابقات لیگ برتر در کرج به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت در نیمه اول با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

تیم گسترش فولاد در این دیدار از بازیکنان با تجربه خود همچون مهدی کیانی، سعید دقیقی، مرتضی اسدی و محمد نصرتی استفاده کرده بود، در دقایق ابتدایی بازی دروازه خود را تهدید شده دید و ضربه ایستگاهی میلاد میداوودی به تیر دروازه صوفیانی برخورد کرد.

در ادامه اما گسترشی ها به وسیله دقیقی و کیانی موقعیت های گلی ایجاد کردند که ثمری نداشت و در نهایت دیدار دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

حواشی این دیدار:

حدود ۵۰ نفر از تماشاگران تبریزی تیم گسترش فولاد را تشویق می‌کنند. آنها به کنایه به تیم فوتبال سایپا خوش‌آمد گفتند و شعار می‌دادند «سایپا به شهر ما خوش‌آمدی»

* جواد نکونام با لباس شخصی در جایگاه ویژه حضور دارد. کاپیتان سابق تیم ملی در این فصل به سایپا پیوسته اما در هفته اول در فهرست ۱۸ نفره نیست.

* لباس بازیکنان گسترش فولاد شبیه لباس تیم فنرباغچه ترکیه است، پیراهن این تیم راه‌راه آبی و زرد است.

* مرتضی اسدی و مهدی کیانی بیشتر از سایر بازیکانان گسترش فولاد تشویق شدند.

* بیت‌الله رضایی مدیرعامل باشگاه سایپا نیز در ورزشگاه حضور دارد.

* سعید دقیقی مهاجم گسترش فولاد با ابراهیم شکوری مدافع تیم سایپا خوش و بش گرمی در هنگام گرم کردن داشت.

* محسن ترکی از خراسان داور این مسابقه است.

* ترکیب تیم فوتبال سایپا در این بازی به این شرح است: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی، روزبه شاه‌علیدوست، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، رضا نوروزی، سجاد مشکل‌پور، مهدی ترابی، مسعود ابراهیم زاده، غلامرضا رضایی و میلاد میداودی.

ترکیب گسترش فولاد به این شرح است: داود نوشی سوفیانی، سید امید نظامی‌پور، مهدی کیانی، ایوب کلانتری، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و سعید دقیقی.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :