دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز در نیمه ی اول بازی خود به نتیجه تساوی رضایت دادند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ امروز ( یکشنبه ) در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

این دیدار که در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی برگزار می شود، با حملات سریع تراکتورسازی آغاز شد که در یک صحنه نیز حامد لک، موقعیتی تک به تک را به زیبایی مهار کرده و مانع گلزنی تراکتورسازان شد.

در ادامه بازی نیز سرخپوشان فوتبال آذربایجان از موقعیت های بیشتر و خطرناک تری نسبت به شاگردان علی دایی برخوردار بودند اما رفته رفته از فشار حملات آنان کم شده و در دقایق پایانی دو تیم دیدار متعادلی از خود به نمایش گذاشتند. در نهایت نیز رقابت دو تیم در ۴۵ دقیقه نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

صبای قم:
حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، محمدامین آرام‌طبع، قاسم دهنوی، فرشید باقری، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد اوسانی و محمد قاضی
سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی:
مهرداد طهماسبی، شجاع خلیل‌زاده، الکساندر کارلوس، محمد ایران‌پوریان، دوس سانتوز، سینا عشوری، سعید آقایی، شاهین ثاقبی‌فر، فرید بهزادی کریمی، بختیار رحمانی و مهرداد بایرامی
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :