به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی و سیاه جامگان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند که بازی این دو تیم برنده ای نداشت.

بازی در نیمه اول تقریبا یک طرفه از طرف تراکتور انجام شد و شاگردان تونی موقعیت های بسیار زیادی خلق کردند که نتوانستند از آن ها استفاده کنند، بازی در دقایقی کاملا درگیرانه و فیریکی سپری می شد ولی در نهایت حملات سرخ پوشان و نبرد های تن به تن نتیجه ای نداشت تا تیم ها بدون گل زده زمین را ترک کنند.

در نیمه دوم نیز تراکتورسازی حملاتی روی دروازه حریف ایجاد کرد که باز هم موقعیت های این تیم با واکنش های خوب دروازه بان سیاه جامگان به گل تبدیل نشد و در نهایت، این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تراکتورسازی با این تساوی، ۱۵ امتیازی شد و به رده دهم جدول صعود کرد. همچنین تیم سیاه جامگان نیز با هشت امتیاز در رده دوازدهم جدول باقی ماند.

ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، سعید آقایی، محمد ایرانپوریان، بختیار رحمانی، احمد عبدالله زاده (۷۵ سامان نریمان جهان)، شاهین ثاقبی (۵۹ آیان رامسی)، سروش رفیعی، آگوستو سزار و حمزه یونس

ترکیب سیاه جامگان:

محمد حسن عین افشار، میلاد صفایی (۷۵ جیمی داسیلوا فلیو)، امیر تیزرو، سید میثم حسینی، سالار افراسیابی، سعید مهدی پور، احمد امیر کامدار (۸۱ سید پیمان میری)، محسن دلیر (۵۴ حسین زامهران)، مصطفی احمدی، بهروز افشار فروغی و غلامرضا عنایتی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :