هجدهمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری سیاه‌جامگان مقابل نفت و تساوی دو تیم راه‌آهن و تراکتورسازی دنبال شد.

به گزارش تبریزمن، روز دوم از هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (جمعه) با برگزاری دو بازی آغاز شد که در پایان این دیدارها نتایج زیر رقم خورد:

راه‌آهن صفر – تراکتورسازی تبریز صفر

نفت تهران یک – سیاه‌جامگان مشهد ۲
گل‌ها: ارسلان مطهری (۳۴ – پنالتی) برای نفت و رضا عنایتی (۵۰ – پنالتی) و ارسلان مطهری (۸۳ – گل به خودی) برای سیاه‌جامگان

دیدار دو تیم راه‌آهن و تراکتورسازی از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس آغاز شد که اوسیانو کروز، مربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران با حضور در ورزشگاه عملکرد بازیکنان هر دو تیم را زیر نظر گرفت.

در نیمه اول این دیدار، راه‌آهن بازی را هجومی شروع کرد که در دقایق ابتدایی مدافعان تراکتورسازی ترس از سرعت خط حمله حریفشان داشتند و عقب‌نشینی کردند اما به مرور زمان شاگردان قلعه‌نویی به خودشان آمدند و صاحب توپ و میدان شده بودند. تراکتورسازی چند توپ تا پشت محوطه جریمه راه‌آهن آورد اما عدم هماهنگی شریفی و حاتمی که بارها به چشم خورد و فاصله زیاد بین این دو بازیکن در زمین موجب شد موقعیت‌های تراکتورسازی نتیجه‌ای در بر نداشته باشد.

از سوی دیگر راه‌آهن که پراکنده و عجولانه در دفاع و حمله کار می‌کرد سعی داشت با ارسال از جناحین به گل برسد ولی آنها نیز مثل تراکتورسازی موفق به باز کردن درواز نشدند تا بازیکنان بدون گلزنی به رختکن بروند. البته در نیمه اول شرایط بد زمین مسابقه در روند حملات دو تیم موثر بود و اجازه کارهای تاکتیکی به دو تیم نمی‌داد.

نیمه دوم را دو تیم با تحرک بیشتری آغاز کردند و تراکتورسازی دامنه حملات خود را بیشتر کرد در مقابل راه اهن نیز چشم به ضدحملات داشت و چندین باری دروازه تراکتور را تهدید کرد اما باز هم گلی در دروازه ها نروید تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

راه‌آهن

محسن فروزان، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، سید احمد مهدی‌زاده، بهادر عبدی، سید علی فاطمی(۸۷- حسین خیری)، فرشاد فرجی، حامد زمانی، مهدی حنفی(۷۰- فرزاد آشوبی)، مهرداد محمدی و  آنتونوس سولومو (۶۷- محمد عباس‌زاده)
سرمربی: مهدی تارتار

تراکتورسازی

محمدرضا اخباری، محمد ایران‌پوریان، شجاع خلیل‌زاده، کارلوس کاردوسو، سعید آقایی، آگوستو سزار(۶۱- آلویز نانگ)، مهدی کیانی، بختیار رحمانی، سروش رفیعی(۸۱- ایوب کلانتری)، فرزاد حاتمی(۶۸- سینا عشوری) و مهدی شریفی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :