به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در تمرین عصر امروز ( شنبه ) خود در برابر شاگردان هدایت شهریاری، پیشکسوت تراکتورسازی در تیم درب اتوماتیک افرا رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

دیدار دو تیم که در سه وقت سی دقیقه ای برگزار شد، بیشتر یکطرفه بوده و بازیکنان تراکتورسازی حاکم توپ و میدان بودند اما در عین ناباوری این تیم میهمان بود که روی ضربه کرنر و غافلگیری سرخپوشان، دروازه اخباری را گشودند. با این حال تراکتوری ها موفق شدند در همان نیمه اول و از روی ضربه پنالتی به وسیله بایرامی به گل تساوی برسند. با این حال صحنه پنالتی بسیار مشکوک بوده و به نظر خارج از محوطه جریمه قرار داشت.

تونی که در نیمه اول بیشتر از بازیکنان ذخیره تیم اسفاده کرده بود، سعی کرد تا در نیمه دوم بازی از نفرات اصلی همچون ایرانپوریان، رحمانی و رفیعی استفاده کند و بازی را برگرداند اما با این حال موفق به گشودن دروازه حریف نشد. در این نیمه سروش رفیعی حرکات جالبی انجام داد و یک بار نیز توپ را به تیر دروازه حریف کوبید.

در نیمه سوم و آخر بازی هم تونی ترکیبی از بازیکنان نیمه اول و دوم را در بازی قرارداد که باز هم موفق به گلزنی نشدند و این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

نتیجه ای که هر چند مهم نیست، اما انتظارات صد ها هوادار حاضر در استادیوم را برطرف نکرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :