به گزارش تبریزمن، در دربی تبریز تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان گسترش فولاد بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

تک گل تیم گسترش را محمد ابراهیمی، بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی در دقیقه ۳۵ زد و خالد شفیعی در دقیقه ۸۰ کار را به تساوی کشاند.

گلزنی بازیکن سابق تراکتورسازان برای تیم حریف باعث شد تا این تیم نیمه اول را از حریف خود عقب افتاده باشد.

این بازی که دو تیم با حساسیت های ویژه دربی در آن قدم گذاشته بودند تا اواسط نیمه اول اتفاق خاصی را در خود نداشت، گویا دو تیم گل نخوردن را در سرلوحه کار خود قرار داده بودند و به همین در ایجاد خطر روی دروازه حریف موفق نبودند تا اینکه گسترشی ها با حرکت زیبای مهاجم خود توانستند گلزنی کنند و پس از به ثمر رسیدن این گل، بازی زیباتری را شاهد بودیم و تراکتوری ها نیز حملات بیشتری را روی دروازه حریف تدارک دیدند.

هر آنچه که بود نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و دو تیم به رختکن رفتند تا با تدابیر سرمربیان خود پا به نیمه دوم این بازی بگذراند و باید دید کمالوند و قلعه نویی چه برنامه ای برای نیمه دوم تیم شان دارند.

در نیمه دوم بازی هم بازی خوبی در جریان نبود و توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت؛ تا این که در دقیقه ۸۱ بازی، خالد شفیعی در محوطه شش قدم بازی صاحب موقعیت شد و توانست با پرش بلندی روی سر اسدی و محمدرضا اخباری، گل تساوی را وارد دروازه تراکتور کند.

پس از این گل نیز، تلاش بازیکنان دو تیم ثمری در برنداشت و این دیدار با تساوی به پایان رسید تا تراکتور ۲۶ و گسترش فولاد ۲۲ امتیازی شود.

ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی (۸۵ مهران قربان‌پور)، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان، علی حمودی، فردین عابدینی (۵۲ میرهانی هاشمی)، مهدی کیانی، آگوستو سزار، شاهین ثاقبی، ایوب کلانتری، فرزاد حاتمی

سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب گسترش فولاد:

گئورگی گئورگیف، مصطفی اکرامی، امید نظامی‌پور، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، امیرحسین کریمی، مگنو باتیستا، سامان نریمان‌جهان (۶۹ داریوش شجاعیان)، محمد ابراهیمی (۹۰ سیدمحسن حسینی)، شهرام گودرزی (۷۸ محسن حمیدی)، سیدمهدی سیدصالحی

سرمربی: فراز کمالوند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :