حساس ترین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر در نهایت با حساب صفر صفر مساوی خاتمه یافت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم فولاد شهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تراکتورسازان بازی را با حملات سریع خود آغاز کردند اما موفق به گلزنی نشدند، در ادامه اما این سپاهانی ها بودند که در هوای طوفانی اصفهان چندین بار به صورت جدی دروازه محمدرضا اخباری را تهدید کردند.

با این وجود بازیکنان هیچ یک از دو تیم موفق به استفاده از اشتباهات حریف نشده و بازی در نهایت در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم بار دیگر تراکتورسازان بازی را بهتر آغاز کرده و روی حرکت مهرداد بایرامی موقعیت فوق العاده ای را ایجاد کردند که حاصلی نداشت. همچون نیمه اول با گذشت زمان این زردپوشان اصفهان بودند که رفته رفته بازی را در دست گرفته و چندین موقعیت صددرصد گلزنی روی دروازه سرخپوشان فوتبال آذربایجان ایجاد کردند. با این حال حملات دو تیم نتیجه ای در بر نداشت و حساس ترین بازی هفته ششم رقابت های لیگ برتر با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب دوم تیم:

سپاهان: شهاب گردان، هادی عقیلی، عبداله کرمی، وریا غفوری، حبیب گردانی، سعید قائدی فر، فوزیل موسی اف، رسول نویدکیا، حسین پاپی، علی کریمی و مهدی شریفی
سرمربی: حسین فرکی

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، شجاع خلیل‌زاده، الکساندر کارلوس، محمد ایران‌پوریان، سعید آقایی، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، آگوستو سزار، فرید کریمی، مهرداد بایرامی
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :