دیدار دو تیم ماشین سازی و استقلال خوزستان در نیمه اول با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی و استقلال خوزستان از ساعت ۱۵ امروز در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت در ۴۵ دقیقه ابتدایی بازی با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

شاگردان رسول خطیبی که برای خروج از ته جدول به سه امتیاز حساس این مسابقه احتیاج دارند، بازی را هجومی آغاز کرده و چندین و چند موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردند، با این حال موفق نشدند از این فرصت ها استفاده کنند، تا اینکه در دقیقه سی ام بازی روی شوت پرقدرت مهرداد بایرامی دروازه تیم میهمان باز شده و امید به اردوی سبزقبایان بازگشت.

با این حال تنها ۷ دقیقه زمان لازم بود تا استقلال خوزستان از تک موقعیت خود در نیمه اول نهایت استفاده را برده و توسط عاشوری با یک شوت چکشی بازی را به تساوی کشاند.

در دقایق اندک باقی مانده بازی نیز اتفاقی صورت نپذیرفت تا نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی خاتمه یابد.

ماشین سازی تبریز
مانوئل فرناندز، ادسون هنریکه، بهمن کامل، سعید مهدی‌پور، حبیب گردانی، کاخبر کاکاشویلی، امین قاسمی‌نژاد، احمد امیرکامدار، سامان نریمان‌جهان، پیام صادقیان و مهرداد بایرامی
سرمربی: رسول خطیبی

استقلال خوزستان
وحید شیخ‌ویسی، محمد طیبی، ابوالفضل اعلایی، علی دغاغله، باقر هاشمی، میثم دورقی، سلمان بحرانی، نوید عاشوری، حسن بیت‌سعید، مهدی مومنی و رحیم زهیوی
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :