دیدار تیم های ماشین سازی و آلومینیوم اراک از هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور دو تیم ماشین سازی و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در استادیوم باغشمال تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان ۹۰ دقیقه دو تیم به تساوی رضایت داده و امتیازات را تقسیم کردند.

تک گل تیم ماشین سازی را فرزاد محمدی به ثمر رساند. همچنین رضا اعتمادی بازیکن آلومینیوم توانست در دقایق ابتدایی تک گل تیمش را وارد دروازه سبز پوشان تبریز کند.

داور مسابقه با سوت های اشتباه و قضاوت ضعیف، تأثیر بسزایی در نتیجه مسابقه داشت به طوری که عدم مدیریت وی در نیمه دوم بازی به اوج خود رسیده و حواشی بسیار زیادی ایجاد شد. همچنین وی در پایان مسابقه با تعدادی از هواداران و رسانه ها درگیری لفظی داشته و فحاشی کرد.

با این تساوی، شاگردان دست نشان ماشین سازی را ۸ امتیازی کرده و در همان رده سوم جدول نگاه داشتند. ماشین سازی پنج‌شنبه ۱۹ شهریور از ساعت ۱۸:۳۰ میهمان نفت آبادان ۶ امتیازی می باشد.

تیم آلومینیوم اراک نیز در ۳ هفته ابتدایی لیگ مقابل حریفانش به تساوی رضایت داده بود در این دیدار نیز نوار تساوی‌های خود را ادامه داد. این تیم با ۴ امتیاز مکان چهاردهم جدول را به خود اختصاص داده است.

ماشین سازی تبریز: روزبه سینگی، علی جراح کار، مهدی محمدپور، مجتبی بیژن، فرشاد پور خان محمد، پویا سیف پناهی، افشین دانشیان، امین قاسمی نژاد، فرزاد محمدی، ایمان رئیسی نسب و محمد فتحی.

سرمربی: نادر دست نشان

آلومینیوم اراک: سید مهدی اسلامی، میلاد رخشان، ابوالفضل قربانی، احمد عریزاد، سید مرتضیب محفوظی، ابوالفضل کمائی، عباس یحیی بیگی، حامد بصیری، رضا اعتمادی، میرهادی میرجوان و جواد مولائی.

سرمربی: غلامرضا دلگرم


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :