به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در حالیکه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه هفتاد هزار نفری یادگار امام شروع شده بود در خاتمه با تساوی به اتمام رسید.

این دیدار که در حضور بیش از ۲۰ هزار نفر برگزار شد با وجود تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا با تقسیم امتیازات به نوعی هر دو تیم تبریز منتفع شوند، تراکتوری که برای قهرمانی میجنگد و با تساوی امروز با ۵۴ امتیاز همچنان صدر جدول را در دست خود نگه داشت و گسترش فولادی که با تک امتیاز شیرین امروز با ۲۸ امتیاز از ۲۸ بازی در رده یازدهم ماند تا همچنان برای بقا در لیگ چشم انتظار امتیازات باقی مانده از دو بازی اخر لیگ باشد.

در این دیدار برای تراکتورسازی دوسانتوس در دقیقه ۲۵ و برای گسترش فولاد سید محسن حسینی در دقیقه ۶۱ موفق به گلزنی شدند.همچنین فرشاد احمدزاده از سرخ پوشان و مصطفی اکرامی از آبی پوشان از داور بازی کارت زرد گرفتند.

استقبال کم هواداران یکی از نکات منفی این دیدار بود که با توجه به برگزاری بازی در عصر یک روز تعطیل و حساسیت این دیدار برای هر دو تیم تبریزی انتظار پر شدن سکوهای ورزشگاه میرفت.

گفتنیست برای این دیدار مسئولین ارشد فدراسیون و سازمان لیگ در تبریز حضور یافته بودند تا ناظربازی بوده و در صورت وجود هرگونه تبانی بین دو تیم تبریزی آن را رصد کنن، تیری که به خطا رفت و نتیجه ای برای آقایان نداشت.البته امید آن میرود که در روزهای پایانی لیگ آقایان فدراسیون نشین کمی هم به بازی ها و داوری های بو دار و مشکوک سپاهان نظارتی داشته باشند تا در روز پایانی لیگ هیچ حرف و حدیثی به وجود نیاید.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :