تیم فوتبال ماشین سازی تبریز توانست در مصاف خارج از خانه تیمی مدعی بابلی را متوقف کند.

به گزارش تبریزمن، از هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور،  تیم ماشین‌سازی تبریز میهمان خونه به خونه بابل بود . شاگردان رسول خطیبی در این دیدار با ارائه یک بازی فیزیکی و قدرتمندانه، توانستند یک امتیاز شیرین را کسب کنند.

بازی در حالی در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز شد که بارش بارانی که از روز قبل شروع شده بود،  همچنان ادامه داشت.همین عاملی شده بود تا برگزاری مسابقه تا آخرین لحظه در پرده ای از ابهام قرار گیرد.

زمین چمن ورزشگاه با بارش های اخیر به دریاچه ای کوچک تبدیل شده بود. زمین باتلاق گونه برای بازیکنان خونه به خونه یک امتیاز ویژه محسوب می شد ولی برای شاگردان خطیبی که عادت به بازی در چنین زمینی نداشتند یک معضل اساسی به شمار می رفت.

برخلاف پیش بینی ها، این یاران جراحکار بودند که در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت مسلم گلزنی را به دست آوردند که با بدشانسی از دست دادند

برخلاف جریان بازی تیم میزبان با اشتباه خط دفاعی ماشین سازی، صاحب گل شد.

مهدی قریشی توپ ارسالی منصوری مدافع پیش تاخته حریف را وارد دروازه اسلامی کرد تا نتیجه به سود شاگردان میثاقیان رقم بخورد. پس از این گل بازهم سبزپوشان میدان توپ و میدان را در اختیار گرفتند .گل آلود بودن زمین و چاله چوله های پر آب اجازه تکمیل شدن کار بازیکنان را نمیداد.

بالاخره سبزقباهای تبریز مزد بازی برترشان را در دقیقه ۴۱ با گلی که حسین قره داغی به ثمر رساند، دریافت کردند. با شروع نیمه دوم بازهم این تیم میهمان بود که با تمام توان به سوی دروازه حریف یورش میبردند.بازهم مثل گل اول، گل دوم میزبان برخلاف روند مسابقه به دست آمد.

در دقیقه ۷۵ محمد غلامی یار کهنه کار خونه به خونه قفل دروازه اسلامی را برای بار دوم گشود تا شادی به اردوگاه قرمزپوشان میزبان هدیه شود. ۱۵ دقیقه پایانی نمادی عینی از غیرت و تعصب بازیکنانی بود که به هیچ عنوان نمیخواستند، دست خالی ورزشگاه را ترک کنند.

حملات بی وقفه سبزقباهای تبریز هر لحظه اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه را در شوک فرو میبرد . بالاخره تلاش و دوندگی های مثالزدنی بازیکنان ماشین سازی نتیجه داد و در دقیقه ۸۵ سانتر قاسمی نژاد با اشتباه شکوری وارد دروازه ایمان صادقی شد.

تیم ماشین سازی با این تک امتیاز ۴۰ امتیازی شد و همچنان جایگاه پنجم جدول را در اختیار دارد. ماشین سازی هفته آینده میزبان تیم پیکان، صدرنشین جدول خواهد بود و بازهم یک دیدار ۶ امتیازی را برگزار خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :