نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر با تساوی پایان یافت.

به گزارش تبریزمن، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز شنبه دیدار خود را در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر برگزار کردند که در پایان نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک همراه شد.

در شروع بازی و در دقیقه چهارم بود که ملوان صاحب یک ضربه کاشته شد اما ضربه زارع بی ثمر ماند. سه دقیقه بعد پرسپولیس در یک ضد حمله برق آسا توسط طارمی به یک ضربه پنالتی دست یافت که جری بنگستون آن را خلاف جهت حسینی به گل تبدیل کرد تا پرسپولیس در دقیقه ۷ یک بر صفر پیش بیفتد.

ملوان خیلی زود و در دقیقه ۱۰ به گل تساوی رسید. محسن بنگر روی پژمان نوری مرتکب خطای پنالتی شد که سیدجلال رافخایی پشت این ضربه ایستاد و توپ را درون دروازه لوبانف جای داد.

بعد از ۱۰ دقیقه توفانی، بازی در میانه میدان پی گرفته شد و درگیری های زیادی بر سر توپ انجام گرفت که همین از کیفیت کار کاست. در دقیقه ۳۰ بازی کامیابی نیا بخاطر خطای شدیدی که انجام داد کارت زرد دریافت کرد و بدین ترتیب دربی را از دست داد. در ادامه تغییری در نتیجه حاصل نشد و نیمه نخست با تساوی یک بر یک پایان یافت.

در دیگر دیدار همزمان تیم نفت تهران به مصاف پدیده مشهد رفت که نیمه نخست این دیدار با حساب ۲ بر صفر به سود شاگردان منصوریان پایان یافت. علی قربانی (۶) و حمید بوحمدان (۱۷) زننده گل های تیم نفت در این نیمه بودند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :