به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و نسف قارشی ازبکستان از ساعت ۱۸:۰۰ در استادیوم یادگار امام شهر تبریز و در حضور نزدیک به ۲۵ هزار نفر از هواداران تبریزی به مصاف هم رفته اند که نیمه اول این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تیم تراکتورسازی که برای صعود به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، محکوم به کسب سه امتیاز کامل این دیدار می باشد، بازی را طوفانی آغاز کرده و سه بار بر روی حرکات سامان نریمان جهان، مهرداد بایرامی و سعید آقایی تیر دروازه حریف ازبکستانی را به لرزه درآورد. در ادامه نیز مهرداد بایرامی روی پاس خوب مهدی کیانی، دروازه بان حریف را جاگذاشته و توپ را وارد دروازه کرد اما داور این گل را مردود اعلام کرد.

در ادامه اما بازی دو تیم متعادل تر شده و تیم میهمان نیز یکی دو بار توپ هایی را روانه دروازه حامد لک کرد اما راه به جایی نبرد تا اینکه دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیحه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تونی الیویرا برای این دیدار از ترکیب حامد لک ، حبیب گردانی ، خالد شفیعی ، مهدی کیانی ، سامان نریمان جهان ، شاهین ثاقبی ، محمد پوررحمت ، احمد امیرکامدار ، مهرداد بایرامی ، میرهانی هاشمی ، سعید آقایی استفاده کرده است که غیبت آندو تیموریان و لوسیانو ادینهو قابل توجه است.

تیم ازبکستانی نیز با ترکیب الدوربک سویونوف، مقصود کریم اوف، ایلخوم شوموودوف، روک روی،آرتور گورکیان، ارکین بایدولائف، شوهرو گادوئف، اعظم اف (۲۲ بخروم)، حمزه کریم اوف، اوبیلجون همروبه کوف، فروخ سایفی یف بازی می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :