به گزارش تبریزمن، در تعطیلات لیگ دو تیم همشهری پدیده و سیاه جامگان تصمیم گرفتند که دیدار دوستانه ای را برابر هم برگزار کردند. در این بازی دو تیم در سه نیمه ۳۰ دقیقه ای برگزار شد که حدود ۶۰ تماشاگر هم این دیدار دوستانه دربی را از نزدیک در ورزشگاه ثامن، تماشا می کردند.

هر دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و در پایان سه نیمه هر دو تیم به نتیجه تساوی صفر، صفر رضایت دادند.

در حاضیه این دربی دوستانه رضا مهاجری مربی پدیده با محمد عباسی مدیر سیاه جامگان خوش و بش کردند.

روبین سولاکا مدافع عراقی، سوئدی با سیاه جامگان قرارداد یکساله امضا کرد ولی چون این بازیکن برای تیم سوئدی در بازی کرده و به عنوان بازیکن آزاد به ایران نیامده است. ITC  بازی اش تا نیم فصل صادر نمی شود.

گفتنی است این مدافع ۲۴ ساله سابقه بازی در تیم های یونگشیله و سری یانسکه سوئد را دارد.

به زودی دو بازیکن دیگر سوئدی در پست هافبک و مهاجم هم برای انجام تست در تمرینات سیاه جامگان حاضر می شوند.

تیم سیاه جامگان که تا هفت هفته ابتدایی لیگ ۳ مربی عوض کرد. قصد دارد تا با فرهاد کاظمی قرارداد سه ساله امضا کند.

عباسی مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان در این مورد گفت: بعد از جلساتی که ما با آقای کاظمی داشتیم و روند رو به رشدی که تیم پیدا کرده و برای آنکه بازیکنان بدانند که آقای کاظمی برای چند سال آینده هم در سیاه جامگان می ماند به زودی با ایشان قرارداد سه ساله امضا می کنیم.

در همین رابطه از فرهاد کاظمی پرسیدیم ، او گفت: خدا را شکر تیم سیاه جامگان شرایط خوبی دارد و من واقعا در مشهد احساس آرامش می کنم برای همین هم بعد از مذاکراتی که با آقای عباسی داشتیم تصمیم گرفتم که پیشنهاد این تیم را برای عقد قرارداد سه ساله بپذیرم و همه تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می دهم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :