نیمه اول دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی با تساوی به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

دو تیم بازی را متعادل و پایاپای آغاز کردند. هرچند که پرسپولیس کمی سرتر از حریف بود و حتی در دقیقه ۸ توسط علیپور نیز به گل رسید که این گل را داور آفساید اعلام کرد.

در ادامه پرسپولیس مزد بازی هجومی خود در دقایق نخست را گرفت و روی همکاری طارمی و احمدزاده و پاس این بازیکن به رضاییان، مدافع پیش کشیده سرخ‌پوشان با یک شوت دقیق از زیر دستان اخباری، توپ را به قعر دروازه فرستاد تا در دقیقه ۱۳ پرسپولیس یک بر صفر از حریفش پیش بیفتد.

پرسپولیس که در خانه روحیه گرفته در دقیقه ۱۵ نیز روی نفوذ علیپور صاحب یک موقعیت دیگر شد که این موقعیت به جایی نرسید.

در دقیقه ۲۰ تراکتورسازی بهترین فرصت برای رسیدن به گل تساوی را از دست داد. در این دقیقه شجاع خلیل‌زاده می‌توانست روی کاشته دقیق سروش رفیعی دروازه حریف را باز کند که ضربه آرام مدافع پیش آمده تیم تبریزی در دستان مکانی آرام گرفت.

در ادامه بازی متعادل پیش رفت و دو تیم بیشتر به ارزیابی یکدیگر پرداختند البته در همین دقایق پرسپولیس روی سانتر رضاییان از ضربه کرنر و ضربه سر علیپور می‌توانست گل دوم را هم به ثمر رساند که این ضربه را اخباری مهار کرد.

پس از این فرصت یک بار دیگر بازی بیشتر در میانه‌‌های میدان دنبال شد و دو تیم بیشتر سعی در ارزیابی یکدیگر در این دقایق داشتند.

با این حال در دقیقه ۳۸ بهترین فرصت تراکتورسازی برای گلزنی روی ضربه کاشته بختیار رحمانی ایجاد شد که توپ برگشتی را محمد ایران‌پوریان تبدیل به گل کرد تا بازی یک بر یک مساوی شود.

تورج حق‌وردی، قضاوت این دیدار را برعهده دارد. وی به رضاییان از پرسپولیس کارت زرد داد.

پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، لوکا ماریچ، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور، مهدی طارمی و محسن مسلمان
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، سینا عشوری، بختیار رحمانی، سروش رفیعی، فرزاد حاتمی، آگوستو سزار، مهدی کیانی و سعید آقایی
سرمربی: امیر قلعه نویی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :