به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی امروز (یکشنبه) و از ساعت ۱۶:۳۰ در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفته اند. طبق برنامه این دیدار باید روز گذشته انجام میپذیرفت اما به دلیل نا مساعد بودن شرایط جوی به امروز موکول شد.

شاگردان فرازکمالوند در تیم آبی پوش تبریزی به دلیل وضعیت خطرناکی که در جدول رده بندی داشته و خطر سقوط به لیگ دسته پایین تر را به شدت احساس می کنند، برای غلبه بر تیم ملوان پا به میدان مسابقه گذاشتند.

تیم ملوان بندانزلی که پس از پیوستن فیروزکریمی به راس کادرفنی اش، متحول شده و چندین برد پیاپی بدست آورد، وضعیت خود را کمی در جدول بهبود بخشید اما همچنان به دلیل فشردگی امتیازات تیم های پایین جدولی، تمام تلاش خود را برای بدست آوردن امتیازات باقی مانده و بقا در لیگ انجام می دهد.

این دیدار که در حضور بسیار اندک هوادارن تبریزی برگزار می شود، در دقایق ابتدایی با حملات تیم میزبان آغاز شده و چند ضربه خطرناک راهی دروازه ملوانی ها شد. اما قفل دروازه های دو تیم تا دقیقه ۴۰ بازی پا برجا بود تا اینکه فرزاد حاتمی بر خلاف جریان بازی تیم فیروزکریمی را پیش انداخت.

اما این برتری چندان دوامی نداشته و جابر انصاری، ستاره ی چند هفته اخیر تیم گسترش فولاد تبریز، در دقیقه ۴۵ بازی، کار را به تساوی کشاند.

به این ترتیب دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا دو سرنوشت برنده ی این دیدار در نیمه مربیان تعیین شود.

تیم فوتبال گسترش فولاد در دیدار برابر ملوان با ترکیب داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، لئوناردو پیمنتا، میثم تقی زاده، جابر انصاری، محمد امین درویشی، مگنو باتیستا، علیرضا میرشفیعیان، سید محسن حسینی، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی به میدان می رود.

فیروزی کریمی نیز در انی دیدار از ترکیب ایمان صادقی، عزیز معبودی، عزت الله پورغاز، حسین کنعانی، حسن جعفری، مازیار زارع، پژمان نوری، سید جلال رافخایی، محسن یوسفی، فرزاد حاتمی و محمد آبشک استفاده کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :