به گزارش تبریزمن، فردین عابدینی که سال گذشته در رقابت‌های آسیایی تیم تراکتورسازی با مصدومیت مواجه شده بود، تمرینات خود را به صورت انفرادی در کنار تیم آغاز کرده است.

وی در آخرین تمرین برگزار شده تراکتورسازی، به صورت جداگانه تمرین خود را با دویدن آغاز کرده و پیش‌بینی می‌شود ظرف دو هفته آینده وی بتواند در تمرینات گروهی تیم تراکتورسازی حضور یابد.

عابدینی چهار سال پیش نیز در تیم تراکتورسازی با مصدومیت شدیدی مواجه شده و بیش از نیمی از فصل را از دست داد.

مدافع تکنیکی تراکتورسازی تبریز یکی از امیدهای اصلی تونی اولیویرا در خط دفاع بوده و کادر پزشکی تیم تراکتورسازی در تلاش هستند تا وی را هرچه سریع‌تر به مرز آمادگی برسانند.

بازیکنان تیم تراکتورسازی برای حضور در تست پزشکی در تهران به سر می‌برند، به همین علت تمرینات این تیم در سه روز آتی در تبریز تعطیل شد.

برنامه تراکتورسازی در تهران امروز به حضور بازیکنان در تست پزشکی اختصاص داشته و فردا نیز یک جلسه تمرینی در این شهر برگزار می‌کنند.

تمرینات این تیم در روز چهارشنبه ۲۱ رمضان سالروز شهادت مولی متقیان(ع) تعطیل بوده و از روز پنج‌شنبه فعالیت مجدد تیم تراکتورسازی در تبریز آغاز می‌شود.

تراکتورسازی روز بیست تیر برای برگزاری یک اردوی ۱۲ روزه عازم کشور ترکیه می‌شود و در این اردوی دو بازی دوستانه نیز برگزار می‌کند.

تمرینات تیم تراکتورسازی تبریز از یکشنبه هفته گذشته آغاز شده و این تیم روزانه دو جلسه تمرین صبح و عصر در کمپ این باشگاه برگزار می‌کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :