سعید آقایی مدافع جوان تراکتورسازی در تمرینات تیمش به شدت مصدوم شد و امروز با تزریق ازن و انجام پی آر پی در بیمارستان بین المللی تبریز کار مداوای خود را آغاز کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی؛ این بازیکن بومی و آینده دار فوتبال کشورمان بعداز تشدید مصدومیتش و آسیب دیدگی رباط صلیبی، ظهر امروز بر روی زانوی خود پی آر پی انجام داد.

گفتنی است پی آر پی و تزریق اوزن توسط دکتر رحیمی و در بیمارستان بین المللی تبریز انجام شد.

سعید آقایی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، اظهار داشت: بعداز بازی با گسترش فولاد تبریز به صورت جزئی مصدوم شدم و بعداز انجام فیزیوتراپی ها متوجه آسیب دیدگی زانوی خودم شدم. بعداز اینکه به تیم ملی نیز دعوت شدم و در کمپ تیم های ملی حضور یافتم متوجه افزایش میزان آسیب دیدگی شدم و برای همین نتوانستم در اردو حاضر شوم. تازگی ها هم مصدومیتم بیشتر شده است.

وی ادامه داد: روز گذشته دکتر رحیمی از بنده “ام آر آی” گرفت و متوجه شدیم که زانویم مشکل جدی دارد و برای همین امروز در بیمارستان بین المللی تبریز توسط دکتر رحیمی پی آر پی شدم و بر زانویم ازن تزریق شد.

این بازیکن تراکتورسازی ادامه داد: وضعیتم هم اکنون خوب است و خدا رو شکر می کنم و از دکتر رحیمی نیز به خاطر تلاش هایشان تشکر می کنم. امیدوارم طول دوران مصدومیتم کم باشد و با دعای مردم بازهم به روزهای اوج خودم برسم. فردا به صورت دقیق مدت مصدومیتم مشخص می شود ولی تلاش می کنم هرچه سریعتر دوران مصدومیتم تمام شود.

photo_2016-11-07_20-03-09


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :