به گزارش تبریزمن، در اوایل نیمه دوم یکی از بازیکنان تراکتوسازی برخوردی با خسرو حیدری داشت و این بازیکن در پیست دو میدانی نقش بر زمین شد و همین مسئله باعث آسیب‌دیدگی مدافع استقلال شد.

*بعد از گل مساوی تراکتورسازی، مهدی رحمتی به شدت ناراحت بود و بر سر مدافعان تیمش فریاد می‌زد از سوی دیگر امیر قلعه‌نویی بسیار خوشحال بود و خوشحالی‌اش را با نیمکت‌نشینان تیمش تقسیم کرد.

*به هنگام گل تیم تراکتورسازی، هواداران این تیم به مانند تماشاگران حاضر در لیگ آلمان با فریاد چند باره نام سزار، او را به شکل بوندسلیگایی تشویق کردند.

*ستار همدانی مربی تیم تراکتورسازی بعد از به هدر رفتن یکی دو موقعیت تیمش حرکات عجیب و غریبی کنار زمین انجام داد و به بالا می‌پرید.

* با وجود اینکه نیمه دوم چند دقیقه‌ای است آغاز شده اما تماشاگران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند و نزدیک به ۱۵ هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند.

هنگامی که شاهین ثاقبی نسبت به عملکرد داور مسابقه اعتراضی نشان داد، محمد ایران‌پوریان از وی خواست که با آرامش بیشتری کار را دنبال کند.

آگوستو سزار، پس از توپ ربایی که در سمت راست انجام داد اما بازیکنی به کمک وی نیامد به شدت عصبانی شده و بر سر هم تیمی‌هایش داد زد.

خالد شفیعی هنگامی که برای پرتاب اوت به کنار زمین آمده بود از هواداران خواست که با شدت بیشتری به تشویق بپردازند.

زمانی که گلوله‌های برفی از سوی هواداران تیم تراکتورسازی به سمت نیمکت استقلال روانه می‌شد پرویز مظلومی از عوامل این تیم درخواست کرد که به داخل نیمکت بروند.

زمانی که بازیکنان ۲ تیم با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کرده بودند، سید مهدی رحمتی تا میانه میدان آمد تا عملکرد بازیکنان تراکتور اعتراض کند.

همچنین پرویز مظلومی نیز علاوه بر خارج شدن از محوطه فنی خود، به زمین مسابقه آمد.

داور چهارم نیز که برای پایان دادن به درگیری‌ها به داخل زمین آمده بود، تا حد زیادی توانست فضای متشنج حاضر در کنار زمین را کنترل کند.

زمانی که سامان نریمان‌جهان در دقیقه ۵۸ قصد ورود به زمین مسابقه را داشت، هواداران با شعارهایی خواستار به ثمر رساندن گل تساوی از سوی وی شدند.

پس از عبور توپ از زیر پای جابر انصاری و ناتوانی او در کنترل توپ، هواداران تیم تراکتورسازی به وی کنایه زدند.

تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه ۱۴ هزار نفر اعلام شد.

دیدار دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود استقلال در جریان است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :