به گزارش تبریزمن، استاندار آذربایجان شرقی در نامه ای خطاب به وزیر ورزش و جوانان، از دستور به موقع و شایسته رییس جمهور و رسیدگی سریع و دقیق وزارت ورزش و جوانان نسبت به بازی تراکتور و نفت قدردانی کرد.

متن نامه “اسماعیل جبارزاده” به این شرح است:

 

جناب آقای دکتر محمود گودرزی
وزیر محترم ورزش و جوانان
سلام علیکم
با تقدیم احترام، با عنایت به مسایل پیش آمده در مسابقه فوتبال تیم‌های تراکتورسازی تبریز و نفت تهران لازم می‌دانم ضمن تقدیر و تشکر فراوان از شکیبایی، صبر و تحمل مردم شریف و فهیم آذربایجان‌ شرقی به ویژه هواداران پرشور و شعور تیم تراکتورسازی تبریز، از دستور به موقع و شایسته رییس محترم جمهوری اسلامی و اقدام به جا و مدبرانه جناب‌عالی در رسیدگی سریع و دقیق به موضوع که با حضور خود در شهر تبریز و تشکیل جلسه با مسوولین مربوطه به اهمیت آن افزودید و همچنین اعلام نتیجه اقدامات، تشکر و قدردانی خود را اعلام نمایم.
با توجه به تاکیدات رییس جمهور محترم در سفر تبریز به طور قطع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از ظرفیت‌های مهم ورزش استان و کشور در راستای ایجاد نشاط و شادابی و غرور برای مردم غیرتمند استان برخوردار می‌باشد و مسوولین کشوری و استانی همواره حمایت از این تیم مردمی را برای خود امری مهم و ضروری تلقی می‌نمایند.
توفیقات روزافزون جنابعالی را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی از درگاه حضرت حق مسئلت می‌کنم.
اسماعیل جبارزاده
استاندار آذربایجان شرقی

 

گفتنی است عصر روز گذشته، نتایج کمیته بررسی وقایع دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران در ۹ بند به شرح زیر اعلام شد:

۱) برکناری رئیس دپارتمان داوری

۲) محرومیت داور مسابقه تااطلاع ثانوی

۳) محرومیت ناظر سازمان لیگ در مسابقه مربوطه

۴) تذکر کتبی، توبیخ با درج در پرونده برای مسئول برگزاری این دیدار در سازمان لیگ

۵) تذکر کتبی، توبیخ با درج در پرونده برای مسئول روابط عمومی سازمان لیگ

۶) محرومیت گوینده ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز تا اطلاع ثانوی

۷) تذکر کتبی، توبیخ با درج برای هیات فوتبال تبریز به دلیل بروز مشکلات در زمان برگزاری مسابقه، خرابی اسکوربورد ورزشگاه، عدم نظارت مناسب برگوینده ورزشگاه، اطلاع رسانی نادرست درباره نتیجه دیدار همزمان و ….

۸) توصیه می‌شود مسئولین باشگاه تراکتورسازی نسبت به موارد زیر اقدام نمایند:

محرومیت و جریمه برای مدیر رسانه‌ای باشگاه، کمک مربی و بررسی همه جانبه درباره عملکردمدیریتی تیم تراکتورسازی

۹) ضمن تشکر از مدیریت بحران توسط نیروی محترم انتظامی مستقر در ورزشگاه، نامه‌ای تهیه و به شورای تامین استان ارسال شد. دراین نامه ضمن بیان توضیح کامل اتفاقات رخ داده در خلال و پس از دیدار، از مسئولین محترم شورای تامین استان خواسته شد در آینده شاهد وقوع موارد این چنینی در استان نباشیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :