شهردار تبریز بر وقوع زمین لرزه اخیر تاکید کرد و گفت:از این موضوع باید به نفع ضرورت ایجاد مدیریت واحد شهری در این کلان شهر اشاره نمایم زیرا این امر در تمام کلان شهرهای جهان مقوله ای الزامی بوده و تبریز نیز از این امر مستثنی نمی باشد و لذا باید در این راستا، عزم مسوولان شهری و استانی جزم گردد.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی در بخش دیگری از اظهارات خود رقم کلی پرداخت حقوق پرسنل شهرداری تبریز را حدود ۳۷ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود:این در حالی است که در ۲ ماه گذشته میزان درآمد این مجموعه از محل صدور مجوز پروانه و فروش تراکم به ترتیب ۳۵ و ۴/۵ میلیارد تومان بوده است که توجه همگان را به این ارقام جلب می نمایم.

نماینده شهرداران کشور اضافه کرد:در محدوده بافت فرسوده و حاشیه نشین، طبق مطالعات کارشناسی شده باید تعداد ۳ هزار واحد مسکونی غیرمجاز جا به جا گردند و خوشبختانه اکنون یک سوم از این تعداد در دست احداث می باشد، لذا مدیران ما مضطرب هستند و باید مورد حمایت اعضای شورای شهر قرار گیرند تا روحیه خود را به دست آورند.

نجفی احداث خط تولید واگن سازی مترو، کارخانه قیر و غیره را از مواردی دانست که به زعم وی در راستای مشارکت های سرمایه گذاری تاثیر بسزایی را ایفا می نمایند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :