در واکنش به خبر تصادف و به کما رفتن علی دایی در فضای مجازی که روزهای اخیر منتشر شده است، مدیر رسانه ای تیم صبای قم این خبر را شایعه ای بی اساس خواند و گفت که علی دایی این بار این اتفاق را از طریق پلیس فتا پیگیری می کند.

به گزارش تبریزمن، حمید عباسی در خصوص شایعه ای که در خصوص تصادف علی دایی و به کما رفتن وی منتشره شده گفت: باید به حال افرادی که از هر موضوعی سوء استفاده می کنند تاسف خورد. کاملا شایعه تصادف و به کما رفتن علی دایی را رد می کنم و خدا را شکر سر مربی صبا در صحت کامل به سر می برد.

نماینده تام الاختیار آقای گل جهان با رد شایعه تصادف علی دایی، گفت: با پیگیری از طریق پلیس فتا عوامل انتشار این شایعه را محکوم می کنیم.

بهمن دهقان با اشاره به اینکه علی دایی در سلامت کامل به سر می برد و هیچ مشکلی برای وی به وجود نیامده است، اظهار کرد: متاسفانه امروز بار دیگر شایعه ای مبنی بر صدمه دیدن علی دایی در حادثه تصادف، در شبکه های مجازی منتشر شد که این خبر اشتباه در حال انتشار در گروه های مجازی مختلف است.

او ادامه داد: این برای چندمین بار است که از این دست شایعه ها برای دایی ساخته می شود و وی تأکید دارد که به دلیل تکرار این گونه شایعه ها، این بار بانیان به وجود آمدن این مسائل پیدا شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :