دیگر چیزی تا معرفی گوشی G5 باقی نمانده است. اکنون تصاویری از این پرچمدار به دست آمده‌اند که نسخه نهایی آن را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش تبریزمن، در هفته گذشته بود که اولین تصاویر از گوشی G5 در دنیای واقعی را به شما نشان دادیم؛ تصاویری که توسط یک مجموعه در دوبی فاش شده بودند. درواقع این تصاویر تایید می‌کردند که پرچمدار جدید ال‌جی، تفاوت‌های بسیار زیادی با نسل گذشته خود دارد. اکنون ایوان بلس، فاش کننده معروف اطلاعات در دنیای گوشی‌های هوشمند، می‌توانیم نگاه بهتری به رندرهای رسمی دستگاه داشته باشیم.

تصاویر فاش شده از سوی ایوان بلس، دو قسمت جلویی و البته پشتی دستگاه را به تصویر می‌کشند. درواقع باید گفت تمامی جزئیاتی که در این دو تصویر موجود هستند، شایعات، گزارش‌ها و البته دیاگرام‌های قبلی را تایید می‌کنند: در بخش پشتی دستگاه سیستم دوربین دوگانه و اسکنر اثر انگشت مشاهده می‌شود. این درحالیست که قسمت جلویی میزبان لوگوی ال‌جی، اسپیکر، دوربین دوم و البته نوعی از سنسور است. همچنین دکمه‌های تغییر حجم صدا به کناره‌های دستگاه منتقل شده‌اند.

اما تغییرات مثبتی که قرار است G5 در مقایسه با G4 با خود به همراه داشته باشد، تنها به بخش طراحی ختم نمی‌شود. ال‌جی در این دستگاه از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰، حافظه رم ۴ گیگابایتی و البته پورت USB Type-C استفاده خواهد کرد. از طرفی دیگر شایعات به استفاده از فناوری صوتی شرکت Bang & Olufsen در این محصول اشاره می‌کنند.

اما باید قبول کنیم که بی‌شک در میان زیباترین محصولات از نظر طراحی نیست که قرار است در طول کنگره جهانی موبایل معرفی شوند. البته قضاوت نهایی خود را فردا (کنفرانس شرکت‌ ال‌جی) و بعد از معرفی شدن رسمی این گوشی هوشمند انجام می‌دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :