دستگاه تصفیه هوا مولکول قادر است مواد شیمیایی هوا، باکتری ها، کپک ها، ویروس ها و عوامل حساسیت‌زا که ۱۰۰۰ برابر کوچکتر از آن هستند که توسط فیلترهای HEPA استاندارد گرفتار شوند را نابود می کند.

به گزارش تبریزمن، آلاینده های هوا هیچ تبعیضی بین قربانیان خود قائل نمی شوند. آنها سلامت انسان را تحت تاثیر قرار می دهند و در بدترین موارد فرد را به بستر بیماری می فرستند. اما زمان آن فرا رسیده تا در برابر این آلاینده ها اقدامی انجام دهید. دستگاه تصفیه کننده هوای مولکول این امکان را برای شما فراهم می کند تا آلودگی هوای داخل ساختمان را به طور کامل از بین ببرید.

تصفیه هوا با «مولکول»!

 با بکارگیری فناوری اکسیداسیون فوتو الکتروشیمیایی (PECO)، مولکول نخستین دستگاه تصفیه هوا برای استفاده در سطح مولکولی محسوب می شود. طرز کار این دستگاه به این صورت است که پس از ورود هوا از قسمت پایین به داخلی بدنه استوانه‌ای این دستگاه که از جنس آلومینیوم است، هوا از یک پیش فیلتر عبور می کند تا در ابتدا ذرات بزرگتر پیش از آن که جریان هوا به یک فیلتر با پوشش نانوذرات برسد، گرفتار شوند. هنگامی رسیدن هوا به فیلتری که از پوشش نانوذرات بهره می برد با فعال شدن نور یک واکنش شیمیایی شکل می گیرد که آلاینده ها را به اجزا بی ضرر تقسیم می کند.

دستگاه تصفیه هوا مولکول قادر است مواد شیمیایی هوا، باکتری ها، کپک ها، ویروس ها و عوامل حساسیت‌زا که ۱۰۰۰ برابر کوچکتر از آن هستند که توسط فیلترهای HEPA استاندارد گرفتار شوند را نابود می کند. آن چه باقی می ماند جز هوای پاک نیست که ریه های انسان می توانند از تنفس آن لذت ببرند. امکان کنترل این دستگاه تصفیه کننده هوا از راه دور توسط گوشی هوشمند نیز وجود دارد. مولکول به قیمت ۵۰۰ دلار پیش فروش شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :