معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مدیریت استان تصمیمی برای تغییر فرمانداران شهرستان‌های اهر و هریس ندارد.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری خیابانی با انتقاد از انتشار برخی اخبار کذب در برخی رسانه‌های محلی عنوان کرد: مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان اسکو یکشنبه هفته جاری در این شهرستان، برگزار و دکتر مرتضی محمد زاده(بخشدار فعلی مرکزی تبریز)به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی می‌شود.

وی با اشاره به برخی از فعالیت‌های ارزنده حیدر صادقی، فرماندار فعلی شهرستان اسکو تصریح کرد: آقای صادقی سوابق درخشانی در دوران فعالیت خود در این دولت چه در حوزه فرمانداری شهرستان آذرشهر و چه در زمان خدمت در فرمانداری اسکو داشته‌اند.

وی با ابراز گلایه از انتشار اخباری با عنوان “به گفته منابع آگاه” در برخی از رسانه‌ها اظهار کرد: متاسفانه در غالب موارد، اخباری کاملا کذب با اهداف سیاسی در این رسانه‌ها منعکس می‌شود.

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: تصمیم مدیریت استان مبنی بر تغییر برخی از فرمانداران شهرستان‌ها، ربطی به انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ندارد. عده‌ای با توجه به ابطال انتخابات در حوزه انتخابیه اهر و هریس، قصد دارند که هیات اجرایی انتخابات و نمایندگان دولت را مقصر معرفی کنند، غافل از آنکه هیچ سند و مدرکی دال بر اثبات ادعاهای بی اساس خود ندارند.

وی ضمن دعوت از تمامی رسانه‌ها و مطبوعات استان به رعایت اخلاق سیاسی در انتشار اخبار، تحلیل و گزارشات خود، گفت: تصمیمی به تغییر فرمانداران دو شهرستان اهر و هریس نداریم، چرا که هر دو شخص از موفق ترین و فعال ترین فرمانداران دولت در استان هستند.

شبستری خیابانی، قانونمداری را از ویژگی های برجسته تمامی فرمانداران استان بخصوص فرماندار اهر و هریس دانست و خاطرنشان کرد: عملکرد خوب فرمانداران دو شهرستان فوق الذکر در مورد اجرای برنامه‌های مربوط به سند تدبیر و توسعه از دیگر شاخصه‌های اصلی آنان محسوب شده و مجموعه استانداری، قدردان زحمات این عزیزان است.

این مقام مسئول با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اضافه کرد: متاسفانه برخی‌ها به دنبال دو قطبی کردن جامعه و عدم اتحاد دولت و مردم هستند در حالی که شخص رهبر معظم انقلاب در بیانات خویش و به ویژه در سخنرانی روز ١۴ خرداد، تمامی گروه‌های سیاسی را از این امر برحذر داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :