فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی خطاب به تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی که قصد سرمایه گذاری در سطح استان دارند، گفت: پلیس استان، امنیت تمام این سرمایه گذاران را تضمین می کند.

به گزارش تبریزمن، سردار “محسن حسن خانی” در همایش “پلیس، امنیت و اصناف” و در حضور اعضای اتحادیه های صنفی استان آذربایجان شرقی، خواستار برگزاری جلسات و تعاملات مستمر بین پلیس و اصناف به صورت فصلی شد و گفت: در نظام اسلامی وجاهت همه مسئولان در تبعیت از ولایت فقیه و خدمتگزاری بدون منت برای مردم است.

 وی با بیان اینکه اولویت کاری پلیس را باید مردم مشخص کنند، خاطرنشان کرد: ارتباط پلیس با جامعه باید به گونه ای باشد که مردم بتوانند بدون ترس مشکلات خود را به گوش آنها برسانند.

 فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: روزانه دو هزار تماس با مرکز فوریتهای ۱۱۰ گرفته می شود و مردم با در میان گذاشتن مشکلات خود در تامین امنیت با پلیس مشارکت دارند.

 این مقام انتظامی یادآور شد: هم اکنون امنیت استان از بهترین شرایط برخوردار است و باید قدر این امنیت را دانست زیرا اگر بیشترین سرمایه، املاک و کارخانه داشته باشیم اما امنیت نباشد، این مال و منال هیچ فایده ای ندارد.

 وی تصریح کرد: استان آذربایجان شرقی امروز برای کسانی که قصد سرمایه گذاری، کار اقتصادی و کسب و کار دارند از امنیت لازم برخوردار است.

 سردار “حسن خانی” خطاب به تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی که قصد سرمایه گذاری در سطح استان دارند، گفت: پلیس آذربایجان شرقی امنیت تمام این سرمایه گذاران را تضمین می کند.

 این مقام انتظامی خطاب به اصناف حاضر در سالن صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، گفت: بازار کشورهای مسلمان باید متفاوت از دیگر بازارها باشد و هر کس که به آن قدم می گذارد باید متوجه وجهه اسلامی آن شود.

 فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی در پایان نیروی انتظامی را حافظ ارزش های نظام دانست و گفت: اصناف نقش بزرگ و بی بدیلی در پیروزی انقلاب، حمایت از رزمندگان جنگ تحمیلی و انقلاب داشته اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :