شهردار تبریز در دیدار با مشاور شهردار وین اتریش، به تعامل صمیمانه دو کشور اشاره کرد و گفت: این روابط خوب، می‌تواند  زمینه‌ساز همکاری‌های موثر در خصوص مباحث مدیریت شهری شود.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در دیدار با علی رحیمی‌مقدم با بیان این مطلب اظهار داشت: پیشرفت‌های چشمگیر شهرداری وین در خصوص ناوگان حمل و‌نقل ترکیبی، خدمات شهری و فناوری‌های زیست‌محیطی، از جمله موضوعات مستعد جهت پیگیری همکاری‌های تبریز و وین است.

وی با اشاره به سفر رییس‌جمهور و وزیر امور خارجه اتریش به کشورمان گفت: خوشبختانه در سایه تحولات بین‌المللی ماه‌های اخیر، تعامل صمیمانه‌ای بین دو کشور ایجاد شده که می‌تواند به تبادل تجربیات و دستاوردهای مدیریت‌های شهری دو کشور منجر شود.

دکتر نجفی اظهار داشت: همکاری‌های دو شهر از مسیر قرارداد خواهرخواندگی و یا تعیین‌ شورای دوستی، می‌تواند توسعه یابد.

رحیمی‌مقدم مشاور شهردار وین نیز در این دیدار با ابلاغ سلام گرم «میخائیل هایپل» شهردار وین به دکتر نجفی و شهروندان تبریزی، از شهردار تبریز رسماً برای سفر به وین و دیدار با شهردار وین دعوت کرد.

رحیمی‌مقدم با اشاره به این‌که زیبایی، آراستگی و اقدامات عمرانی در جای جای شهر تبریز بارز است، متذکر شد: هیچ مانعی در مسیر همکاری‌های دو شهر وین و تبریز متصور نیست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :