به گزارش تبریزمن، این روزها اخبار مختلفی از باشگاه تراکتورسازی منتشر میشود که صحت هیچ کدام را به قاطعیت نمیتوان فهمید ولی اینکه در مورد انتخاب سرمربی تیم خبرهایی از مذاکره باشگاه با منصوریان به عنوان یکی از گزینه ها مطرح میشود در نوع خود جالب توجه است.

بعد از حواشی فراوان بازی تراکتور و نفت، برخی منابع خبر از مذاکره یکی از مدیارن ارشد باشگاه با علیرضا منصوریان در نمازخانه ورزشگاه یادگار امام بعد از اتمام بازی و دقیقا در دقایقی که جو متشنج بر ورزشگاه حاکم بود دادند.آن روزها کسی نمیتوانست باور کند که آقای مدیر در لحظاتی که همه در شوک از دست رفتن قهرمانی بودند بیخیال از همه چیز و در فراغ بال در حال مذاکره با سرمربی تیمی بود که اولین کاپ قهرمانی لیگ را از دست رتاکتوری ها گرفت.

حتی خیلی ها خبر از برخی صحبت های قبلی با این سرمربی را میداند و ماجرا را دقیقا تکرار همانی میدانستند که چند فصل قبل در بازی تراکتور و سپاهان روی داد تا بعد از آن قلعه نویی به تبریز آمده و سکان هدایت تیم را در دست بگیرد.

   Photo May 15, 6 16 07 PM

شاید هواداران تراکتورسازی هیچ وقت آن بازی منحوس را از یاد نمیبرند که در مصافی حساس با وجود حضور بیش از یکصد هزار هوادار تیم محبوبشان مقابل سپاهی نتیجه را از دست داد که همان تیم با هدایت قلعه نویی با همان امتیاز به قهرمانی نزدیک تر شد و در نهایت بعدها صحبت هایی از عمدی بودن آن باخت به میان آمد.در آن زمان خیلی ها بر این باور بودند که مدیریت باشگاه در اقدامی جالب با قلعه نوئی مذاکراتی برای فصل بعد داشت و حتی شایعه شد که یکی از شروط امیرخان! برای حضور در تبریز برتری در آن دیدار مقابل تراکتور بود تا تیمش بتواند قهرمان لیگ برتر شود.

حالا وقتی خبر از مذاکره باشگاه تراکتور با منصوریان در روزهای فعلی و در کنار آن شایعه مذاکره دقایقی بعد از بازی به گوش میرسد، به یکباره فکرها به همان ماجرایی قلعه نویی و باخت بودار برمیگردد.حالا نمیدانیم واقعا مدیران باشگاه برایشان جلب نظر علیرضا خان! مهم بود یا قهرمانی در لیگ ولی هرچه بود یادآور همان ماجرای چند سال پیش بود که حتی گفته میشد پای یکی از بزرگترین دلالان فوتبال کشور که از دوستان نزدیک امیرخان! هم بود به ماجرا باز شده بود.

شنیده میشود که هواداران تراکتور هنوز نمیدانند که آقای مدیرعامل غیربومی تراکتور چگونه به خود اجازه میدهد با فردی مذاکره کند که در بازی تراکتور و نفت با کلاه آبی در ورزشگاه حضور یافت تا استقلالی بودنش را به همه نشان دهد.نکند بعد از غیر بومی شدن تدریجی بازیکنان این بار مربی غیر بومی و غیر متعصبی پا در باشگاه بگذارد که حتی رنگ کلاهش هم قرمز نیست.

DSC_0627

انگار این روزها هیچ چیز سر جای خود نیست، سپاهان رده سومی قهرمان میشود، بازیکنان بومی گناهکار میشوند، منصوریان عشق آبی سرمربی میشود و مدیرعامل تیم جوابی برای ماجراهای بازی پرحاشیه نمیدهد.امیدواریم همه اینها خوابی بیش نباشد و با گذشت زمان حسن نیت آقایان ثابت شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :