سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: امروز هواداران مس خیلی خوب کار کردند اما برخی از تماشاگران که شاید تعدادشان به انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسید، به‌طور هدایت‌شده از طرف نفر خاصی وارد سالن شده بودند.

به گزارش تبریز من، محمود خوراکچی درباره دیدار تیم‌های فوتسال مس سونگون و میثاق تهران در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی نبود چراکه حساسیت بازی روی دوش تیم مس سنگینی کرده بود و ۲ تیم نتوانستند بازی باکیفیتی انجام دهند و حمله خاصی روی دروازه‌ها صورت نگرفت.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران افزود: امروز هواداران مس خیلی خوب کار کردند اما برخی از تماشاگران که شاید تعدادشان به انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسید، به‌طور هدایت‌شده از طرف نفر خاصی وارد سالن شده بودند ولی قطعاً چنین افرادی نمی‌توانند ارزش این هواداران خوب را از بین ببرند.

وی تصریح کرد: بااین‌حال باید این ۳-۴ نفر را به‌نوعی به مردم معرفی کرد تا حداقل ارزش زحمات هواداران زیر سؤال نرود.

خوراکچی درباره اعتراضات مکرر به داوری و نیز دستور به خروج بازیکنان تیمش از زمین بازی گفت: من تیم را به بیرون هدایت نکردم ولی چند صحنه بود که فکر می‌کنم داور اشتباه کرد اما در کل داوری خوب بود و این ۲ داور توانستند از حیثیت و آبروی جامعه داوری کشور دفاع کنند.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران تأکید کرد: اعتراض کردن در ۲-۳ صحنه در فوتسال طبیعی است چون ورزش سختی است و درگیری زیادی دارد اما انصافاً داوران این بازی هم ازنظر بدنی و ذهنی آماده بودند.

وی در پاسخ به این سؤال که این فصل از رقابت‌های لیگ برتر را چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار داشت: امسال بهترین لیگ را در مقایسه با سال‌های گذشته داشتیم و وضعیت مسابقات از دید کمی و کیفی مطلوب بود. من همیشه به کیفیت فوتسال ایران افتخار می‌کنم چراکه فوتسال ما مانند چاه نفتی است که هر سال تعداد زیادی بازیکن مستعد از آن استخراج می‌شود و این استخراج‌شده‌ها، سرمایه واقعی فوتسال کشورمان هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :