به گزارش تبریزمن، “سعید عباسی” مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص بازی این تیم با نفت تهران گفت: شکر خدا بعد از نتیجه خوبی که در تهران مقابل استقلال کسب کردیم، تیم از روحیه بسیار مضاعفی پیدا کردند. امیدوار هستیم با توجه به تلاش هایی که صورت گرفته است و تمریناتی که بازیکنان تیم انجام داده اند بتوانیم کاپ قهرمانی را در تبریز نگاه داریم.

وی در خصوص برنامه های انجام شده باشگاه در خصوص حضور چند ده هزار نفری هواداران گفت: در جلساتی طی سه روز گذشته که در شورای تأمین انجام گرفت، صحبت های زیادی در این خصوص صورت گرفته است. تمهیدات لازم اندیشیده شده، آقای فرمانده زحمت کشیده و جلساتی برای این بازی گذاشته اند. تمام عواملی که در شهرستان تبریز تأثیرگذار هستند برای بهتر برگزار شدن این مراسم هر یک عهده دار کاری که مربوط به حوزه خود می باشند را شده اند.

DSC_01ss24

وی افزود: بلیط فروشی یک از این مسائل می باشد که قرار شده است شرایط ورود هواداران به داخل استادیوم را راحت تر کنند. شاید در چند نقطه از ورزشگاه گیت های بلیط فروشی قرار داده شود. تعداد نیروهایی که برای گیت های ورودی در نظر گرفته می شد افزایش داده شده است تا هواداران راحت تر وارد استادیوم شوند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: با توجه به اینکه بلیط فروشی و باز شدن درهای استادیوم از ساعت ۱۲ آغاز خواهد و شروع بازی نیز ساعت ۱۹:۳۰ می باشد، برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده است تا هوادارانی که زود تر به استادیوم می آیند خسته نشوند و با شارژ شدن روحیه آنها بتوانند در بازی تشویق های پرشور خود را انجام دهند. امیدواریم بازیکنان آن چهره واقعی تراکتورسازی را که در بازی استقلال به نمایش گذاشتند را در بازی فردا نیز نشان دهند و جام را تراکتوری کنند.

وی در خصوص اقدامات کانون هواداری برای بازی فردا اظهار داشت: ارتباطات باشگاه با سایر ارگانها و هواداران کانون هواداری باشگاه می باشد. لیدر های عزیز باشگاه در تمام این مدت در شهر های مختلف برنامه ریزی کردند و در کنار تیم حضور داشتند، در بازی فردا نیز با قدرت حضور خواهند داشت و به نحو احسن کار خود را انجام می دهند.

عباسی در خصوص پاداش بازی استقلال و نفت تهران گفت: میتوان گفت که پاداش بازی استقلال داده شده است. البته هرچقدر برای این بازیکنان که در شرایط سخت مسابقات قرار می گیرند پاداش بدهیم کم است. از آنجایی که بچه ها با جان و دل جلو آمده اند و هدفشان کسب عنوان قهرمانی و نیتشان خوشحال کردن هواداران عزیز است، پاداش بسیار بهتری در نظر گرفته شده است که انشالله کار را یکسره کرده و جشن قهرمانی را با حضور یکصد هزار هوادار در استادیوم یادگار امام بگیریم.


***پوستر اختصاصی تبریزمن/ آقای گل سرخ پوش لیگ برتر فوتبال***


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :