تونی اولیویرا: در برابر تیمی هستیم که در میانه زمین بسته بازی می کنند و از ضدحملات استفاده خواهند کرد. سعی می کنیم با تدابیر خود ۳ امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در نشست قبل بازی با سیاه جامگان در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی داریم. ما می دانیم چه مشکلاتی را حریف می خواهد برایمان ایجاد کند. به همین خاطر در تلاش هستیم این مسائل را رد کنیم و نتیجه بگیریم. در برابر تیمی هستیم که در میانه زمین بسته بازی می کنند و از ضدحملات استفاده خواهند کرد. سعی می کنیم با تدابیر خود ۳ امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت: فعلا عشوری تنها مصدوم تیم ما است اما دکتر تیم در رابطه با سایر نفرات صحبتی نکرده است.

سرمربی تراکتورسازی درباره وقفه های صورت گرفته در لیگ برتر اذعان داشت: امسال متاسفانه لیگ ایران یک لیگ معمولی نیست. با تعطیلات زیادی مواجه شده که همچنان ادامه خواهدداشت. این دیگر تعطیلات نیست بلکه مزاحم تیم ها شده است. چه تراکتور و چه سایر تیم ها. ناگفته نماند با این وضعیت، تنها تیم هایی که زیاد ضرر نکرده اند تیم هایی چون ذوب آهن و گسترش فولاد هستند که تغییرات کمی داشته اند اما تیم ما که ۹۰ درصد ترکیبش تغییر کرده است خیلی متضرر شده اند. اما دیگر صحبت در این باره فایده ای ندارد. ما کار هر روزمان را انجام می دهیم. این بازی و هر بازی دیگری را با تمرکز بالا و سازماندهی انجام می دهیم. الان دیگر زمانی نیست که بهانه بگیریم. چون تعطیلات باز هم در ماه مارس تکرار می شود اما خدا بزرگ است.

تونی درباره اتفاقاتی که در آخرین لحظات بازی با ذوب آهن رخ داد و تراکتورسازی پیروزی را با تساوی عوض کرد خاطرنشان کرد: فقط این جا و برای تراکتور چنین مسایلی رخ نمی دهد. در فوتبال این مسایل است ولی مساله مهم این است که بچه ها تمرکز بالایی داشته باشند. اگر سازماندهی بچه ها سرجای خود باشد، می تواند خود را در شرایط سخت نگه دارد. نمی دانم سال گذشته را به یاد می آورید؟ اینجا مقابل سایپا چند دقیقه تا پایان بازی گلی به لطف خدا به ثمر رسید. در حالی که دو دقیقه مانده بود بازی تمام شود. این مسایل برای همه رخ می دهد. باید تمام کارها را انجام دهیم که این اتفاقات به ضرر ما رخ ندهد. فکر می کنم تمرکز باید تا آخرین لحظه باشد.

وی درباره بحث جدایی سربازان از تراکتورسازی در نیم فصل گفت: می دانید من از ۴-۵ ماه پیش تیمی را ساخته ام و دیگر نمی خواهم تیم دیگری در ژانویه ساخته شود. اگر من سه چهار هفته دیگر اینجا بودم در این باره و مسایل سربازی صحبت خواهم کرد. همه دوستان از من بهتر در رابطه با اتفاقاتی می دانند که در تراکتور رخ می دهد. شما این بازیکنان را از دست می دهید و اگر آن ها بروند فقط به خاطر مسایل مالی است. کسی که رانندگی این تشکیلات را دارد، خودش می داند که چه چیزهایی هست و چه چیزهایی نیاز است. من حتی نمی دانم چه روزی سربازی این نفرات تمام می شود. کریمی تنها برای خداحافظی پیش من آمد و من اصلا خبر نداشتم. نمی دانم پس از این نیز چه کسی می رود.

تونی تصریح کرد: ما داریم تلاش می کنیم. اگر همه چیز درست باشد سناریوی شکست رخ نمی دهد. ما داریم با مدیر عامل صحبت می کنیم. تلاش می کنیم همفکری کنیم و بحث تا راه حلی گیر آوریم. اگر راه حلی پیدا کنیم خیلی خوب می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :