مدافع تیم گسترش فولاد تبریز از وقفه های طولانی مدت در رقابت های لیگ برتر ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش تبریزمن، مصطفی اکرامی بازیکن با اخلاق و محبوب سابق تراکتورسازی و فعلی گسترش فولاد در خصوص آخرین وضعیت خود و شرایط باشگاه به خبرنگار تبریزمن گفت: روز جمعه از اردوی خود که به دلیل تعطیلات طولانی مدت لیگ برتر برگزار کرده بودیم، بازگشتیم و از همین امروز (یکشنبه) تمرینات خود را پی گیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه این وقفه های طولانی که به دلیل رقابت های ملی در مسابقات لیگ برتر ایجاد می شوند بیش از این که به نفع بازیکنان و تیم ها باشند، به ضرر آن ها تمام می شود و احتمال مصدومیت و آسیب دیدگی هم افزایش می یابد.

اکرامی در خصوص بازی هفته آینده مقابل نفت تهران تاکید کرد: نفت در حال حاضر بهترین تیمش را از زمان تاسیس در اختیار دارد و جایگاه این تیم در جدول رده بندی کاذب است. منصوریان بهترین بازیکنان را در ترکیب خود می بیند و می تواند همچون فصل گذشته موفقیت های خود را تکرار کند.

مدافع کناری تیم گسترش فولاد در خاتمه گفت: با این وجود من و هم تیمی هایم در گسترش نیز تا بدین جا ثابت کرده ایم که از تیم های خوب لیگ بوده و جایگاه مناسبی را در جدول رده بندی برای خود بدست آورده ایم. تمام تلاش خود را در مسابقات آتی به کار خواهیم بست تا وضعیتمان را هفته به هفته بهبود دهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :