سنگربان تیم تراکتورسازی تبریز ابراز امیدواری کرد تا با تلاش های کادرفنی در تعطیلات رقابت های لیگ برتر، نتایج تراکتورسازی روند صعودی به خود بگیرد.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا اخباری دروازبان خوب تراکتورسازی و تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص بازی حساس برابر سپاهان اصفهان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر به خبرنگار تبریزمن گفت: دیدار سخت و حساسی برابر تیم قدرتمند سپاهان خواهیم داشت. آن ها صدرنشین جدول رده بندی و مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر می باشند و از طرف دیگر تیم ما در شرایطی قرار گرفته که نیاز مبرمی را به کسب برتری در این دیدار خارج از خانه احساس می کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در زمان مناسبی با تعطیلات لیگ برتر مواجه شدیم چون در روند خوبی قرار نگرفته بودیم، نیاز به هماهنگی بیشتر و آمادگی ذهنی بهتری داشتیم که امیدوارم نتایج مناسبی از این وقفه کسب کنیم. کادرفنی تمام تلاش خود را برای پیشرفت تیم و بهبود شرایط بازیکنان انجام دادند تا با شروع دوباره رقابت های لیگ برتر، نتایج ما نیز به شکل عادی و صعودی خود بازگردد.

سنگربان تراکتورسازان ادامه داد: امیدوارم هواداران فوتبال در آذربایجان که در فصول گذشته حمایت های بی دریغ خود را از تیم دریغ نکرده بودند، در فصل جدید نیز ما را مورد تشویق و حمایت قرار دهند تا تیم را به شرایط خوب خود بازگردانیم و نتایجی که تراکتور شایسته آن است به دست آوریم.

اخباری


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :