بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریزگفت: تعطیلی لیگ برای همه تیم ها ضرر دارد و حتی برای خود تیم تأسیسات هم وقفه در بازی ها لیگ می‌تواند بد باشد.

به گزارش تبریزمن، علیرضا عسگری بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد بازی با منصوری در گفت و گو با تبریزمن اظهار داشت: بسیار سختی را مقابل منصوری خواهیم داشت ولی امیدواریم با ارائه یک بازی خوب از امتیاز بازی خانگی خود استفاده کنیم و برنده بازی باشیم.

وی افزود: منصوری از تیم های خوب لیگ است و از بازیکنان خوبی را دارد ولی ما هم از انگیزه بالایی برخورداریم و سعی خواهیم کرد سه امتیاز این دیدار را بدست آوریم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریزگفت: ما به دنبال کسب هر سه امیتاز این مسابقه هستیم و تلاش خواهیم کرد تا نتایج دیدار قبلی خود را با برد در این دیدار جبران کنیم و در بالای جدول بمانیم.

وی تصریح کرد: تعطیلی لیگ برای همه تیم ها ضرر دارد و حتی برای خود تیم تاسیسات هم وقفه در بازی ها لیگ می تواند بد باشد چون تیم ها با فاصله ی که بین بازی ها می افتد از شرایط ایده ال خود دور می مانند ولی به هر حال امیدوارم دوباره شروع خوبی داشته باشیم و لیگ را با برد پیگیری کنیم.

عسگری گفت: تیم ما با توجه به تمرینات خوب و منظمی که برگزار می کردیم از آمادگی خوبی برخورداریم و می توانیم با ارائه یک بازی قدرتمند و محکم این سه امتیاز را در خانه نگهداریم و شرایط خود را بهتر کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :