مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از احتمال قوی تعطیلی مدارس شهرهای بزرگ استان در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش تبریزمن، نادر فکورنیا روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: هنوز در خصوص تعطیلی مدارس شهرهای کوچک و روستاها تصمیم قطعی اتخاذ نشده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه امتحانات نهایی مدارس از دوم خرداد آغاز می­ شود، مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد و امتحانات داخلی مدارس نیز لغو و به روز دیگری موکول می شود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی یادآوری کرد: به دلیل اینکه بسیاری از معلمان و فرهنگیان در حوزه های انتخابی مختلف حضور خواهند داشت و بیشتر عوامل برگزاری انتخابات همکاران آموزش و پرورش هستند، هم مدارس حوزه انتخابی و هم مدارس غیر حوزه انتخابی تعطیل خواهند شد.

فکورنیا، ادامه داد: خبر رسمی تعطیلی مدارس به صورت دقیق امروز جمعه توسط رسانه ها اعلام می شود.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس دهم امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز برگزار می شود.

انتخابات در ۶۲ شهر و یک هزار و ۹۶۰ روستای آذربایجان شرقی برگزار می شود و ۲ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۳۳۲ نفر از مردم استان واجد شرایط رای دادن هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :