معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: امروز با غبارروبی صحن امام‌زاده سید حمزه(ع) این نوید را می‌دهیم که ان‌شاءالله تعمیرات صحن و فضای بقعه امام‌زاده در کمترین زمان به اتمام برسد.

به گزارش تبریزمن، محمدصادق پورمهدی ظهر امروز در نخستین روز از هفته دولت، در مراسم غبارروبی از مرقد مطهر امامزاده سید حمزه(ع)، ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار داشت: متبرک شدن کارها در محلی مقدس و معنوی تأثیر مثبتی بر خدمتگزاری بیشتر به مردم خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هفته دولت در حقیقت انسجام‌بخشی برای سرلوحه قرار دادن خدمتگزاری و خدمت بی‌منت برای مردم است، افزود: پررنگ شدن نقطه امید  در پیشرفت و تعادل و تحقق برنامه‌های اقتصادی، زمینه‌ساز مشارکت عمومی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سرمایه‌گذاری است.

پورمهدی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی این است که به‌طور مستمر و در طول سال نسبت به انتقال اقدامات انجام‌شده از سوی دولت به مردم اقدام و مردم را همواره در جریان اقدامات صورت گرفته قرار دهند تا با امیدآفرینی زمینه‌سازی مشارکت جدی در عرصه‌های مختلف را فراهم کنند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در هفته دولت بیش از ۸۶۴ پروژه با اعتبار ۷۸۰ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد و اولین برنامه از دیروز در شهرستان مراغه آغاز شده است، گفت: امروز نیز با غبارروبی صحن امام‌زاده سیدحمزه(ع) این نوید را می‌دهیم که ان‌شاءالله تعمیرات صحن و فضای امام‌زاده در کمترین زمان به اتمام برسد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این فضایی که مقبره‌الشعرا و امام‌زاده در کنار هم قرار گرفته، فضایی مذهبی و فرهنگی به وجود آورده و ان‌شاءالله از این فضا به‌صورت همه‌جانبه استفاده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :