سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مسئولیت این باخت با من است.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی پس از شکست ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل استقلال و عدم راهیابی تیمش به فینال جام حذفی در کنفرانس خبری اظهار داشت: مسئولیت این باخت با من است و نمی‌دانم چرا هواداران علیه عباسی شعار می‌دهند. تیم ما خوب بازی کرد، به خصوص بعد از گلی که زدیم و بازی را در اختیار داشتیم اما گل خوردیم.

در این بازی تعویض‌هایی که انجام دادیم جواب نداد و در بازی فوتبال بدترین اتفاق این است که تعویض‌های شما اشتباه باشد. به نظرم با تعویض‌هایی که انجام دادیم در اصل ۹ نفره شدیم و اصلا خوب بازی نکردیم. به نظرم تعویض خوب زمانی است که بازیکنان چیزی که مربی از آنها خواسته را به خوبی انجام دهند.

وی در این باره که بختیار رحمانی دلش با این تیم نبوده و به همین دلیل بازی ضعیفی کرده، خاطرنشان کرد: این طبق قانون است که بازیکنان سرباز با ما قرارداد دارند و باشگاه اگر بخواهد بازیکنی را از لیست خارج کند با ما هماهنگ می کند. این که بخواهند با بازیکن ما مذاکره کنند، باید در چهارچوب قانون باشد. من امروز از بختیار راضی بودم و اگر او خوب نبود، مطمئن باشید به او می گفتم. مثلا این همه بحث سربازها مطرح می شود. آیا هر بازیکن دیگری جز خلیل زاده بود، امروز بازی می کرد؟ همه این سربازها تلاش می کنند. حالا ممکن است یک سرباز هم خوب کار نکند.

قلعه نویی ادامه داد: ما تراکتورسازی هستیم و هر بازیکنی که این پیراهن را به تن کند بازیکن تراکتور است. انصافا علی حمودی و سامان نریمان جهان افتضاح بودند. من که گفتم مسوولیت باخت با من است و درست نیست بازیکنان را با صحبت هایمان از هم جدا کنیم. حمودی بازی قبل خوب بود ولی امروز عملکرد خوبی نداشت.

سرمربی تراکتورسازی در این رابطه که تیمش میانه میدان را از دست داده بود، اذعان داشت: امروز بازی ما نسبت به بازی قبل بهتر بود و دو گل صد در صد را از دست دادیم. ما امروز کمترین فشار را روی دروازه خود تحمل کردیم.

وی درباره صحبت های تماشاگران در این باره که تیم پادگانی نمی خواهند گفت: متوجه این مسایل نمی شوم. لیستی که می خواهیم به باشگاه می دهیم. تیم ابتدای فصل با نظر عباسی بسته نشده بلکه با نظر اولیویرا بسته شد و اگر مثلا جای مربی باشم و یک نفر دیگر تیم را ببندد در آنجا نمی مانم. ولی باید سرانجام به این نتیجه برسیم که در نیم فصل دوم تلاش کنیم که تیمی یکدست داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :