کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال ۱۳۹۵ هستند راس ساعت صبح شنبه مورخ ۲۴ مهرماه به معاونت وظیفه عمومی استان ( واقع در تبریز – آخر امامیه – جنب پارک مشروطه و جنب ترمینال بزرگ تبریز) مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ پاسدار” ابراهیم آژدن” در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا به واسطه تعطیلی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تاریخ اعزام مشمولان به روز شنبه ۲۴ مهرماه سال جاری تغییر یافته و اعزام در تاریخ ذکر شده  انجام خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی استان اعلام کرد: برابر ماده یک قانون خدمت وظیفه عمومی دفاع از استقلال و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران وجان و مال و ناموس مردم، وظیفه دینی و ملی هر فرد ایرانی است همچنین برابر ماده دو این قانون هر فرد ذکور ایرانی در ماهی که آن ماه به سن ۱۸ سال تمام می رسد مشمول خدمت وظیفه عمومی می شود و در شمول مقررات خدمت وظیفه عمومی قرار می گیرد. لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال ۱۳۹۵ می باشند راس ساعت صبح شنبه مورخ ۲۴ مهرماه به معاونت وظیفه عمومی استان ( واقع در تبریز – آخر امامیه – جنب پارک مشروطه و جنب ترمینال بزرگ تبریز) مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :