سرمربی تراکتورسازی:بازی فردا بین تراکتورسازی و استقلال تهران جنگ خط هافبک خوهاد بود و ما باید ارتباط خط هافبک و فوروارد استقلال را قطع کنیم، دغدغه ما مصدومیت شجاع خلیل زاده هست که امیدواریم بتواند در بازی فردا حضور داشته باشد، در کل آمادگی خوبی داریم شرایط نسبت به گذشته بهتر شده است.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل بازی با استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت:ابتدا جا دارد به امامت رسیدن امام زمان و شب یلدا را تبریک بگویم و در در رابطه با بازی فردا این بازی با بازی هفته قبل خیلی فرق می کند، بازی اول ما بود بازیکنان آرامش و تمرکز لازم را نداشتند و برای شناخت از یکدیگر به زمان نیاز داشتیم در دو بازی ۴ امتیاز کسب کردیم ولی این بازی فرق می کند این بازی حذفی هست و ما در بازی فردا تغییرات زیادی نسبت به بازی های قبل خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت: بازی فردا بین تراکتورسازی و استقلال تهران جنگ خط هافبک خوهاد بود و ما باید ارتباط خط هافبک و فوروارد استقلال را قطع کنیم، دغدغه ما مصدومیت شجاع خلیل زاده هست که امیدواریم بتواند در بازی فردا حضور داشته باشد، در کل آمادگی خوبی داریم شرایط نسبت به گذشته بهتر شده است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی افزود:در دو بازی اخیر یکی از عوامل مهم ما ساختار منظم ما بود و ما امیدواریم به حدی برسیم که این ساختار را حفظ کنیم و دنبال این هستیم در نود دقیقه پیروز میدان باشیم، با شناختی که نسبت به استقلال داریم بتوانیم منطقه وسط زمین را در اختیار بگیریم، در نظر داریم بعد از این بازی چند بازیکن جذب کنیم تا مشکل اصلی ما در خط حمله رفع شود ودر هفته های آینده رفته رفته از نظر بدنی در شرایط ایده آل قرار میگیریم.

وی در خصوص بازی کردن کاردوسو و مربی دروازه بانی گفت:مربی دروازه بان های ما برگشته و کارش را از امروز شروع کرده است وی همان مربی بدنسازی بود که همرا با تونی آمده بود، جا دارد از زحمات تونی یادی کنیم امیدواریم بتوانیم با نتایج و بازی های خوب هوادارانمان را مجاب کنم که استادیوم را پر کنند.در بازی فردا طبیعتا یک تیم حذف خواهد شد ولی فوتبال هستف از نظر تیمی تیم ما نسبت به هفته قبل بهتر شده است فوتبال است دیگر چه کسی فکر می کرد مورینیو ازچلسی اخراج شود، در مجموع به این تیم امیدوار هستم. قدرت فراگیری بازیکنان خیلی خوب است.

جا دارد از زحمات آقای عباسی تشکر می کنم، که در چند هفته اخیر  خدمات زیادی انجام داده است وی با همه مشکلاتی که هست ولی با تمام وجود کار می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :