سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: در تمام روزهایی که تیم نتیجه نگرفت نه هیات مدیره و نه مدیرعامل هیچگاه دست از حمایت ما برنداشتند.

به گزارش تبریزمن، کمالوند در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: بازی کیفیتی خوبی داشت. حتی یک فرصت هم به حریف ندادیم و ۸ فرصت ۱۰۰ درصد داشتیم. این نشان دهنده بلوغ تاکتیکی گسترش است اما باور کنید در ۷ بازی قبلی هم اینطور خوب بازی می‌کردیم. از ارزش های فنی پدیده چیزی کم نمی‌شود.

وی ادامه داد:وقعیت های زیادی نصیب تیم ما شد و این نشان داد تغییر تاکتیک به سود ماست لازم از چند نفر تقدیر کنم از جمله پزشک تیم که با درایت وی بود که بازیکناین چون حاتمی ، درویشی و نقی زاده به بازی رسیدند. همچنین لازم است تشکر ویژه ای از دکتر اسماعیل تبار کنم که روانشناس هستند و تاثیر فراوانی در برد ما داشت ما متوجه شدم نبود روانشناس در تیم های ایرانی چه تاثیری دارد البته باید شاکر امام حسین باشم که در این مدت بچه ها با حضور در مراسم امام حسین  از لحاظ روحی شارژ شدند. این مسایل کمک فراوانی به ما کرد.

وی افزود: در تمام روزهایی که تیم نتیجه نگرفت نه هیات مدیره و نه مدیرعامل هیچگاه دست از حمایت ما برنداشتند و از ما حمایت کردند کوچکترین تنشی اجازه نمی دهد که مربی و بازیکن تمرکز داشته باشند اما این شرایط اصلا وجود نداشت من خدا و امام حسین را شاکرم که در چنین شرایطی به کار ادامه دادیم. این وضعیت می‌توانیم در نیم‌فصل اول به جایگاه خود برسیم و در نیم فصل دوم در کورس مدعیان قرار بگیریم. البته ما ۳ جای خالی هم داریم.

کمالوند افزود:وقتی ما می باختیم زیاد ناراحت نمی شدیم و اکنون هم برای خوشحالی نباید زمان زیادی صرف کنیم. ما باید از همین الان به فکر بازی با صبا باشیم. هر دو مدافع  کناری ما بسیار خوب کار کردند. بابک حاتمی و مسعود ابراهیم زاده که لازم است از آنها تشکر کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :