شهردار تبریز مجموعه ائل‌گلی را از مزیت‌های مهم برنامه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ خواند و بر لزوم تقویت بخش‌های مختلف آن تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در بازدید سرزده از تفرجگاه ائل‌گلی خاطرنشان کرد: این مجموعه قدیمی و ارزشمند، با برخورداری از مواهب جذاب و زیبا، از مهم‌ترین اهداف گردشگران داخلی و خارجی به شهر تبریز است؛ از این رو در کنار برنامه‌های فضاسازی، تقویت زیرساخت‌های آن مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: با در نظر داشتن جایگاه ویژه این تفرجگاه تاریخی، طرح‌های متنوع فضای سبز، برنامه‌های تنظیف، نوسازی و  ایده‌های تفریحی، باید فراتر از برنامه‌های رایج خدماتی اجرا شود.

شهردار تبریز با اشاره به معضل ترافیک ورودی ائل‌گلی اظهار داشت: تکمیل طرح شبدری از تمهیداتی است که نقش مهمی در روان‌سازی ترافیکی این محور خواهد داشت؛ بعلاوه، در سال‌های اخیر سعی کرده‌ایم با تعریف و اجرای فرصت‌های متعدد تفریحی از جمله پروژه‌ مشارکتی پارک بزرگ تبریز، حجم مراجعات شهروندان به ائل‌گلی را تعدیل کنیم.

دکتر نجفی در جریان  این بازدید، با برخی شهروندان و مسافران تفرجگاه گفتگو کرد.

علی مدبر معاون خدمات شهری شهردار و محمدحسین‌ حسن‌زاده، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز نیز در این بازدید حضور داشته و گزارشی از برنامه‌های خدماتی و تفریحی این مجموعه ارایه دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :