به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی روز چهارشنبه در دیدار دوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الجزیره امارات می‌رود.

تراکتورسازان که شروع طوفانی در رقابت‌های این فصل آسیایی داشتند و هفته گذشته توانستند همین تیم الجزیره را با چهار گل در ورزشگاه یادگار امام (ره) بدرقه کنند، به دنبال کسب نتیجه‌ای مطلوب در خانه حریف هستند.

شاگردان کاته ی معروف وضعیت چندان خوبی ندارند، الجزیره ای ها در ۵ بازی اخیر خود موفق شده اند در ۴ بازی به برتری دست یابند و وضعیت خود در رقابت های لیگ امارات را بهبود بخشند اما نتیجه ای که چهارشنبه هفته پیش در بازی رفت لیگ قهرمانان در تبریز رقم خورد، به کلی روحیه این تیم را به هم ریخته است.

حال در بازی برگشت نیز با توجه به اینکه تیم اماراتی روز یکشنبه در لیگ بازی کرده، از نظر جسمی خسته تر از تراکتورسازی با روحیه و انگیزه خواهد بود، همین موضوع می تواند کلید موفقیت سرخپوشان در دیدار حساس خارج از خانه باشد.

کسب سه امتیاز بازی فردا برای شاگردان امیرقلعه نوعی برابر است با پیمودن بیش از ۶۰ درصد راه صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان و افزایش روحیه برای کسب نتایج بهتر در بازی های باقی مانده لیگ برتر، پرافتخارترین مربی ایران بار دیگر این فرصت را دارد تا با استفاده از پتانسیل بالای تراکتورسازی، داشته های خود را به رخ فوتبالدوستان کشور بکشد.

باید دید سرخپوشان تراکتورسازی در دیدار حساسی که اماراتی ها میزبانی آن را بر عهده خواهند داشت، موفق به کسب سه امتیاز کامل یا حتی تک امتیاز ارزشمند می شوند یا اینکه ستارگان میلیون دلاری الجزیره، ارزش های خود را در خانه به نمایش خواهند گذاشت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :