دبیر کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران از علی رضا صمیمی دروازه بان ملی پوش مس سونگون به خاطر نشان دادن روح همدلی و همزبانی در دیدارهای دوستانه ایران با روسیه قدردانی کرد.

به گزارش تبریزمن، دیدارهای دوستانه تیم های ملی ایران و روسیه که طی روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن غدیر ارومیه برگزار گردید ، جدای از هیجانات ، حوادث ها و حواشی تلخ و شیرین این تورنمنت ، صحنه رفاقت ، همدلی و همزبانی بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران و در رأس همه آنان ، علی رضا صمیمی دروازه بان ملی پوش مس سونگون بود.

علی رضا صمیمی که طی سال های حضورش در تیم ملی ، چهره ای کاملا متین ، بی حاشیه و کاملا در اختیار تیم از خود به جامعه فوتسال ایران و تیم ملی معرفی کرده است ، اگرچه در دیدار نخست تیم های ملی ایران و روسیه روی نیمکت نشست و جای خود را به سپهر محمدی دیگر دروازه بان خوب تیم ملی داد ؛ با این حال بر خلاف بسیاری نه تنها از این نیمکت نشینی نارحت نشد بلکه در تمام دقایق و ثانیه های بازی حساس دو تیم ، در کنار زمین آرام و قرار نداشت و با هیجان و انرژی زایدالوصفی به تشویق و حمایت از سپهر محمدی پرداخت تا با افزایش روحیه این دروازه بان خوب و جسور ، شور همدلی و همزبانی ملی در قالب تیم ملی فوتسال ایران را به نمایش در آورد.

تمامی کسانی که طی دو روز برگزاری این دیدارها در سالن غدیر ارومیه و اطراف تیم ملی فوتسال ایران حضور داشتند به عینه شاهد همدلی و همزبانی این دورازه بان محجوب ، موفق و ملی پوش مس بودند.

صمیمی البته در دیدار دوم تیم ملی به درون دروازه تیم ملی بازگشت و علی رغم دو گلی که از روسیه خورد ، نمایش خوبی از خود بر جای گذاشت.

بر همین اساس آرش جابری دبیر کمیته فوتسال با برپایی جشنب نمادین در اردوی امروز تیم ملی فوتسال ایرامن با اهدای کادویی به علی رضا صمیمی از این دروازه بان محجوب و با اخلاق تقدیر کرد.

گفتنی است پیش از این اقدام ارزشمند دبیر کمیته فوتسال ، سایت باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در یادداشتی کوتاه تحت عنوان ” همدلی و همزبانی به سبک صمیمی ” به حرکت آموزنده دروازه بان خوب تیم ملی کشورمان پرداخته بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :