شهردار تبریز بر لزوم تسریع در روند خدمتگزاری در آستانه نوروز تاکید کرد و گفت: ساز و کار اداری و اجرایی شهرداری در اسفند ماه، باید به تناسب افزایش مراجعات شهروندان و افزایش تراکم برنامه‌های شهر، تقویت شود.

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدان ابراهیمی (تقاطع گلکار) با بیان این مطلب اظهار داشت: اهداف اجرایی شهر باید در دو حوزه مربوط به شهروندان تبریزی و مسافران نوروزی از انسجام لازم برخوردار باشد، به همین منظور مناطق شهرداری، سازمان‌ها و سایر بخش‌های زیرمجموعه، در صورت لزوم باید با افزایش ساعات کاری، در خدمت شهروندان باشند.

دکتر نجفی متذکر شد: برنامه‌های نوروزی امسال، آزمونی دشوار و مهم برای چشم‌انداز گردشگری ۲۰۱۸ خواهد بود.

وی همچنین بر لزوم تکمیل هر چه سریع‌تر طرح‌های عمرانی و خدماتی تاکید کرد و اظهار داشت: پروژه‌های اجرایی در آستانه نوروز باید هر چه سریع‌تر اتمام شود، همچنین کارگاه‌های عمرانی باید به طریقی بسترسازی شوند که در آستانه نوروز، لطمه‌ای به جلوه‌های ظاهری شهر وارد نشود.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، انتخابات هفتم اسفند را نماد بارز اداره شهروندی در مسیر اعتلا و توسعه جامعه دانست و خاطرنشان کرد: شهرداری تمام ظرفیت‌ها و بسترهای خود را در خدمت برگزاری انتخابات پرشور و تبلیغات اصولی نامزدهای مختلف قرار داده است.

وی در عین حال تاکید کرد: بارها تاکید کرده‌ایم که شهرداری، محل بحث‌های سیاسی و جناحی نیست، بر همین اساس این مجموعه، بدون تاثیرپذیری از هیجانات خاص این دوره، تمرکز خود را معطوف برنامه‌های خدمتگزاری در آستانه نوروز ساخته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :