نمانیده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ها و تلاشم در راستای توسعه متوازن استان است.

به گزارش تبریزمن، “زهرا ساعی” در برنامه تلویزیونی شبکه سهند، اظهار کرد: در مدت انتخابات سعی کردم وعده‌هایی بدهم که امکان عملیاتی شدن داشته باشند و این رویه را در ادامه هم حفظ می‌کنم، همچنین تلاش می‌کنم مطالبات استان در زمینه‌های صنعت، احیای دریاچه ارومیه، مسائل شهری، حاشیه‌نشینی و … را پیگیری کنم.

وی ادامه داد: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شدم تا در این کمیسیون فعال و ویژه در جهت بررسی مشکلات اجتماعی که امروزه افزایش یافته است، ایفای نقش کنم.

وی با تأکید بر اینکه باید ظرفیت‌های استان را فعال کنیم، گفت: استان ما با وجود صنایع مهم و استراتژیک، استان صنعتی به شمار می‌رود که متأسفانه به دلیل تصمیمات اشتباهی که در گذشته گرفته شده است، این صنایع با مشکلاتی مواجه شدند که باید برای رفع این مشکلات، احیا و فعال کردن صنایع استان تلاش کنیم.

این نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروزه که اقتصاد مقاومتی سرلوحه تمامی امور قرار دارد، ضروری است آذربایجان‌شرقی به جایگاه‌ واقعی‌اش در زمینه صنعت و اقتصاد بازگردد.

ساعی با اشاره به اتحاد نمایندگان استان، گفت: در این دوره مجمع نمایندگان استان با وحدت رویه و به دور از گرایش‌های سیاسی دست به دست هم داده و درصدد حل مشکلات استان هستند که در این زمینه بررسی و پیگیری‌هایی هم انجام گرفته است.

وی در پایان گفت: به عنوان نماینده عام مردم و نماینده خاص حوزه زنان و جوانان برای پاسخگویی به مطالبه مردم و رفع مشکلات جوانان و زنان تمام تلاش خود را انجام خواهم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :